جستجو

اخبار

آرایش چشم به سبک سال ۲۰۱۶

پنجشنبه, 03 دی,1394

آرایش چشم به سبک سال ۲۰۱۶

در مطالب قبلی گفتیم که سادگی در آرایش بیش از هر چیز در سال ۲۰۱۶ مورد توجه طراحان مد قرار گرفته است، اما با این وجود ممکن است خیلی از خانم‌‌ها دوست داشته باشند تا آرایش بیشتری داشته باشند لذا ما در میسلند بر آن شدیم تا در این مطلب برایتان متد‌ها و سبک‌های آرایش بیشتر برای چشم با حفظ سبک و سیاق مد و ترند در سال ۲۰۱۶ را بازگو کنیم

همانطور که در عکس میبینید، استفاده از سایه‌های رنگی خنک و سرد مانند آبی آسمانی، آبی درباری، آبی سایان و سبز آبی با سایه روشن به سمت آبی نفتی و صورمه‌ای و در انتها مشکی بسیار مورد پسند شیک‌پوشان برای سال ۲۰۱۶ قرار گرفته‌است. در اکثر هفته‌های مد برگذار شده در پاریس و رم و میلان و نیویورک برای زمستان ۲۰۱۶ و همچنین بهار ۲۰۱۶ این نوع آرایش بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفت.

برای سورمه و خط داخل چشم نیز همان رنگ‌ها اما اندکی روشن‌تر توصیه می‌شود تا چشمانتان بزرگ‌تر به نظر برسند. خط بیرون چشم اما کماکان مشکی و دودی تیره حرف اول را میزنند تنها باید به این نکته توجه داشت که خط چشم‌های خیلی بلند و کشیده و همچنین پهن چندان مورد توجه نیستند و بیشتر از خط‌چشم‌های کوتاه و باریک استفاده کنید.

در انتها مرتب بودن ابرو‌ها را فراموش نکنید و حتما از یک برس و شانه ابرو استفاده کنید. پس از مداد کشیدن داخل ابرو‌ها بدون زیاده‌روی روی آن را با یک ریمل یا ژل ابرو بپوشانید تا آرایش آن را حفظ کنید. بیرونی‌ترین قسمت آرایش سایه خود را نیز میتوانید با یک سایه روشن معقول و زیبا به سمت رنگ ابرو‌هایتان سوق داده و هماهنگی جذابی بین رنگ ابروها و آرایش اطراف چشمتان بوجود آورید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display