جستجو

اخبار

اسرار یک آرایش زیبا

پنجشنبه, 11 تیر,1394

 

حتی زنانی که در تمامی زندگی خود آرایش‌کرده‌اند، این اسرار را نمی‌دانند. در اینجا برخی از رازهایی که به شما کمک می‌کند تا جوان‌تر و حتی بیشتر زیبا به نظر برسید، را بیان می‌کنیم.

راز شماره یک: چشم

چشم‌ها، نخستین چیزی هستند که ما در یک فرد مشاهده می‌کنیم، بنابراین شما باید در هنگام آرایش بسیار مراقب باشید. قبل از ریمل زدن، به مژگان خود به‌آرامی پودر بزنید. با انجام این کار، شما آن‌ها را پرپشت‌تر و حجیم‌تر می‌کنید. اگر می‌خواهید چشمانی براق داشته باشید، سایه چشم‌سفید را در گوشه چشم که نزدیک به بینی است، بزنید.

برای ترمیم سریع آرایش قبل از قرارهای شبانه، صورت خود را با دستمال‌کاغذی تمیز کنید. با این کار لایه آلوده روی صورت خود را که از صبح روی پوست مانده است را از بین می‌برید. سپس به‌آرامی به‌صورت خود پودر بزنید، اما فقط یک‌لایه. اگر شما مقدار زیادی پودر به‌صورت خود بزنید شبیه یک ماسک می‌شوید.

راز شماره دو: آرایش روزانه

آرایش روزانه یک زن شاغل باید پرانرژی باشد. برای کار دفتری از سایه رنگ روشن استفاده کنید. آن‌ها مکملی عالی برای لباس کار هستند و به خانم‌های شاغل، ظاهری زنانه می‌دهند. و در شب شما به‌راحتی می‌توانید سایه چشم درخشان به آن اضافه کنید.

برای اینکه آرایشتان را بادوام‌تر کنید، از یک کرم متناسب باپوست خود قبل از آرایش استفاده کنید. پس از اتمام آرایش، قطعه‌ای یخ را به‌آرامی بر روی صورت خود به شکل مدور حرکت دهید.

راز شماره سه: پوست رنگ‌پریده

پوست رنگ‌پریده و شل را می‌توان با یک لوسیون خانگی ساده ساخته‌شده از آب‌لیمو و آب، بانشاط کرد. این لوسیون به باز شدن منافذ پوست کمک می‌کند و آن را نرم و ابریشمی می‌گرداند.

همیشه لوازم‌آرایشی باکیفیت خوب استفاده کنید. گمان نکنید که قیمت مهم نیست. گاهی اوقات هنگامی‌که شما در پول لوازم‌آرایشی صرفه‌جویی کنید، مجبورید پول بیشتری برای درمان عواقب آن بپردازید. و یک نکته مهم دیگر محصولات آرایشی با نام تجاری معتبر، در طی روز بیشتر بروی پوست می‌مانند.

فیلترها
Sort
display