جستجو

اخبار

اشتباهات بهداشتی که ممکن است انجام دهید

سه شنبه, 26 خرداد,1394

 

گاهی ما اشتباهاتی را تکرار می‌کنیم که حتی از وجودشان خبر نداریم. در اینجا به چند اشتباهی می‌پردازیم که بیشتر مردان هندی مرتکب می شوند.

بهداشت شخصی یکی از مهمترین جنبه‌های سلامت است. اما زمانی که پای حفظ استانداردهای بهداشت شخصی به میان می‌آید، اغلب مردان تا پایان اشتباه خود را تکرار می‌کنند و از غلط بودن آن، آگاه نیستند. و این می‌تواند منجر به تاثیر بدی شود. بنابراین در اینجا نکاتی که باید بدان توجه کنید ذکر شده:

مرطوب‌کننده: اکثر مردان تصور می‌کنند کرم‌های مرطوب‌کننده تنها مختص زنان است. اما حال زمان آن است که این روند تفکر را تغییر دهید. پوست شما نیاز به مراقبت دارد  و همچنین استفاده ازیک مرطوب‌کننده بهترین گزینه شماست. هیچ‌کس علاقه‌ای به پوست فلسی ندارد.

رطوبت: اکثر مردان به صورت سطحی با حوله پوست خود را خشک می‌کنند و بدون خشک کردن کامل و درست  پوست، لباس می‌پوشند این امر می تواند باعث سوزش در پوست و عفونت‌های قارچی در مناطق خاصی از بدن شود.

کرم‌های ضد آفتاب: استفاده از کرم‌های ضد آفتاب یکی دیگر از چیزهایی‌ست که مردان از انجام آن امتناع می‌کنند و پوست خود را در معرض تابش نور خورشید قرار می‌دهند. این عمل می‌تواند منجر به پیری زودرس و لک و پیس روی پیشانی شود.

رژیم غذایی: رژیم غذایی مناسب تنها به معنای رژیم غذایی متعادل نیست بلکه به معنی خوردن در زمان مناسب است و این چیزی است که بسیاری از مردان نادیده می‌گیرند.

بعداشت پا: مردان به ندرت از پاهای خود مراقب می‌کنند. در حالی‌که این حالت، متغیر است اما نیاز است که انگشتان پا و فضای بین انگشتان  را به طور مرتب، تمیز کنید. تمیز نگه‌داشتن جوراب‌ها و تعویض آن در فواصل کوتاه به طور منظم، ایده خوبی است.

فیلترها
Sort
display