جستجو

اخبار

اشتباهات زیبایی که مردان را دلسرد می‌کند

دوشنبه, 18 اسفند,1393

همان‌طور که خانم‌ها، به ناخن‌های نامرتب، ابروهای نازک و کم‌پشت، و اسپری بیش‌ازحد همسرشان واکنش نشان می‌دهند، آقایان نیز متوجه اشتباهات زیبایی که خانم‌ها انجام می‌دهند، می‌شوند. در ادامه‌ی مطلب، ما لیستی از این اشتباهات را که نباید انجام دهید، برای شما آورده‌ایم.

آرایش سنگین و فونداسیون کیک مانند، یکی از مواردی است که خیلی سریع توجه مردان را جلب می‌کند. از کرم پودر سبک و روشن استفاده کنید و در مصرف کانسیلر زیاده‌روی نکنید. هیچ‌چیز به‌اندازه ظاهری درخشان و طبیعی، جذابیت ندارد.

مژه‌های به هم چسبیده و سنگین شده از مقدار زیادی ریمل و یا مژه‌های مصنوعی،این‌طور به نظر می‌رساند که خیلی تلاش کرده‌اید تا زیبا به نظر برسید و این اصلاً خوب نیست. از فر مژه و یک ریمل سبک استفاده کنید.

پوستی صاف به همراه دست‌وپاهایی به‌خوبی وکس (اپیلاسیون) شده، بسیار جذاب است.

از موهای نتراشیده شده روی پاها، زانوهایی زبر و خشک، پوستی خشک و پوسته‌پوسته‌شده و لب‌هایی ترک‌خورده دوری کنید. روزانه از یک لوسیون مرطوب‌کننده مغذی پوست، استفاده کنید.

صاف یا فر کردن بیش‌ازحد موها،به شما ظاهری نامناسب می‌دهد. استفاده زیاد از محصولات آرایش مو، موها را غیرطبیعی و خشک نشان می‌دهد. از ژل و اسپری مو به میزان خیلی کم استفاده کنید.

لب‌هایی براق و چسبناک چطور، آیا باید این‌گونه باشند؟ خیر! لب‌هایی که درخشندگی صورتی زیرکانه و لطیفی دارند، عالی می‌باشند. برق لب‌های غلیظ باعث می‌شوند موهای آزاد به لب‌ها بچسبند و جلوه نامناسبی دارد.

رژلب‌های تیره ممکن است جذاب باشد اما گاهی اوقات نیز باعث دل‌زدگی مردان می‌شود. لب‌هایی درخشان و روشن، بهترین تأثیر را بر ظاهر شما دارند. از رژلب‌های رنگ ‌لب خود یا صورتی کم‌رنگ استفاده کنید.

دندان‌هایی زرد و ناپسند، بدترین مورد است. اولین چیزی که در ظاهر شما جلب‌توجه می‌کند، لبخندتان است پس مراقب باشید تا دندان‌ها همیشه سفید باشند. رعایت بهداشت دهان و دندان باید مهم‌ترین بخش در بهداشت شخصی شما باشد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display