جستجو

اخبار

اولین نکات آرایشی برای جوانان

دوشنبه, 01 تیر,1394

غالباً یکی از محبوب‌ترین زمان‌ها برای شروع امتحان کردن آرایش، سنین جوانی است. اما به یاد داشته باشید که پوست شما هنوز حساس است و انتخاب آگاهانه لوازم‌آرایشی‌تان، نکته‌ای  بسیار حائز اهمیت است. بهترین انتخاب، محصولات فاقد روغن است. این محصولات برای استفاده روزمره، مناسب‌ترند. شما نسبت به بزرگ‌سالان بازیگوش‌ترید و می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر و درخشان برای شب استفاده کنید اما برای آرایش روز از رنگ‌های خنثی استفاده نمایید.

آرایش لب جوانان

از رژلب بارنگ‌های طبیعی استفاده نماید، شگفت‌زده می‌شوید که چقدر از لب‌های شما تعریف می‌شود. برای لب بالای خود از برق لب استفاده کنید درصورتی‌که شما از رژلب صورتی براق بارنگ طبیعی استفاده کنید، لب‌های شما زیبا و طبیعی جلوه می‌کنند. شما می‌توانید تنها از برق لب استفاده کنید و رژلب را حذف کنید. سعی کنید از رنگ‌های براق برای استفاده روزانه بهره ببرید. می‌توانید از رنگ‌های براق و شیشه‌ای استفاده کنید تا چهره‌ای بازیگوش داشته باشید. برخی از مرطوب‌کننده‌های لب هم همان کارایی براق‌کنندگی را دارند و یا طعم دار هستند.

آرایش چشم جوانان

چشمان شما هنوز چروک نشده‌اند، بنابراین نیاز به آرایش زیاد ندارد. از رنگ‌های روشن و براق استفاده کنید چراکه الآن زمان استفاده از این رنگ‌هاست و این رنگ‌ها به شما می‌آیند. برای اینکه چشم‌های شما برجسته‌تر به نظر بیایند، از مداد مشکی استفاده کنید و خط داخلی چشم را سفید کنید. می‌توانید از دولایه ریمل استفاده کنید تا بازیگوش و سرزنده به نظر برسند.

آرایش صورت جوانان

مراقب باشید چراکه به خاطر هورمون‌ها، پوست جوانان بسیار حساس است. از کرم‌های پایه و پودرهای  سنگین خودداری کنید چراکه منافذ پوست را مسدود می‌کند و باعث شکستن پوست می‌شود. از کرم‌های مرطوب‌کننده رنگی بدون روغن استفاده کنید و مراقب باشید بارنگ پوست طبیعی شما هماهنگ باشد. این کار نه‌تنها پوست شمارا مرطوب نمی‌کند بلکه آن را تحت‌فشار قرار می‌دهد. درصورتی‌که پوست شما در برخی نواحی دارای مشکل است، از کانسیلر استفاده کنید. مقداری کرم یا رژ گونه استفاده کنید تا گونه‌های به رنگ سیب داشته باشید. اگر پوست چربی‌دارید، از پودرهای بدون روغن استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display