جستجو

اخبار

ایده‌های آرایشی و راهنمایی‌های مادربزرگ

شنبه, 05 اردیبهشت,1394

دیپیکا موتیالا وبلاگ‌نویس زیبایی جهانی، راهنمایی‌هایی را برای طرافدارن خود در یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

داشتن چهره‌ای باز

بیشتر افراد ریمل خود را بیرون از چشم می‌کشند و آن را تا نزدیک گوش امتداد می‌دهند تا چهره‌ای گربه مانند پیدا کنند. اما برای داشتن چهره‌ای بازتر، بهتر است که ریمل داخل چشم کشیده شود. با تغییر جهت مژه‌ها چشم‌های شما درشت‌تر و سالم‌تر به نظر می‌رسند. برای اینکه بخواهید چشم‌هایتان درخشش پیدا کند، می‌توانید داخل چشم خود از خط چشم‌های روشن به‌جای رنگ سیاه استفاده کنید. می‌توانید با توجه به نوع لباس‌هایی که می‌پوشید، از رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای استفاده کنید. یکی از انواع آرایش که موردعلاقه‌ی خودم است، کشیدن خط چشم مایع بالای چشم و کشیدن رنگ نقره‌ای پایین داخل چشم و کشیدن ریمل روی مژه‌های بالا و پایین است. گاهی اوقات نیز در کناره‌ی چشم‌ها از خط‌های روشن استفاده می‌کنم تا به‌عنوان سایه عمل کند.

من به‌تازگی شروع به مالیدن روغن نارگیل بروی موها و بدن خود کردم. همان روغن نارگیلی که خانم‌های جنوب آسیا شاهد استفاده‌ی آن توسط مادرهای خود روی موهایشان بوده‌اند. خود من بااینکه مادرم روی موهایم روغن نارگیل بمالد مخالف بودم اما این کار مانند یک معجزه برای من عمل کرد و به این نتیجه رسیدم که موهایی درخشان، چهره‌ای سرحال‌تر و خشکی کمتری در بدن پیداکرده‌ام. واقعاً تعجب‌انگیز است که بعضی محصولات ساده می‌توانید چنین تأثیراتی را به همراه داشته باشند.

موهای خود را ببافید

خانم‌ها بر این باورند که اگر موهای خود را ببافند خیلی سنتی به نظر می‌رسد ولی راه‌های بسیاری وجود دارد که این کار را تجربه کنید. می‌توانید مدل دم ماهی را امتحان کنید! این‌یکی از راه‌های خوب برای قرار گرفتن در اتاقی پر از موهای صاف و فر دار است.

مخلوط کردن

یک رژلب مناسب می‌تواند تیپ شمارا کاملاً تغییر دهد و باعث جلوه‌ی بیشتری شود. ممکن است ابتدا عجیب به نظر برسد. من ابتدا با رژلب قرمز پررنگ شروع کردم و حالا از هر چیزی مانند آلویی، صورتی روشن، بنفش و نارنجی استفاده می‌کنم. من همه‌ی خانم‌ها را برای میکس کردن به چالش می‌کشم. کلید موفقیت درواقع مخلوط کردن رنگ‌ها با اعتمادبه‌نفس کامل است.

برای پرتر نشان داده شدن لب‌هایتان می‌توانید از خط لب‌های پررنگ‌تر از رژلب خود و هایلایترها استفاده کنید. به این حقه overlining گفته می‌شود که توسط بسیاری از افراد مشهور به انجام می‌رسد و من ترجیح می‌دهد این کار را برجسته کردن لب بنامم.

سه‌کاری که اغلب ما باید انجام دهیم

از مداد ابرو استفاده کنید: آیا تابه‌حال حس بعد از برداشتن ابروهای خود را تجربه کرده‌اید؟ به آیینه نگاه می‌کنید و می‌گویید "من چقدر تغییر کرده‌ام" کشیدن مداد داخل ابروهایتان نیز همین حس را ایجاد می‌کند. من فکر می‌کنم این‌یکی از محصولاتی است که اکثر ما خیلی با آن آشنا نیستیم (چراکه به‌طور طبیعی دارای ابروهایی تیره و ضخیم هستیم). ولی بعد از یک‌بار استفاده از مداد ابرو هرگز آن را کنار نخواهیم گذاشت.

استفاده از یک سفیدکننده‌ی مناسب: با یک نگاه کلی متوجه خواهید شد که یکی از نگرانی‌های بزرگ خانم‌ها وجود حلقه‌های تیره اطراف چشم است. پیدا کردن یک سفیدکننده‌ی مناسب می‌تواند تأثیر بسیار زیادی روی چهره‌ی نهایی ما داشته باشد. اگر بازهم احتیاج به کمک بیشتر دارید، رژلب قرمز می‌تواند به شما کمک کند.

استفاده از یک هایلایتر

اگر به دنبال درخشندگی و جلا هستید، دو راهنمایی برای شما وجود دارد: آب زیادی بنوشید و از هایلاتر استفاده کنید. هایلایترها بالباس‌های پرزرق‌وبرق و جواهرات، جلوه‌ی زیبایی پیدا می‌کنید.

 

منبع

فیلترها
Sort
display