جستجو

اخبار

این محصولات آرایشی را حتما در کیف آرایش خود داشته باشید

سه شنبه, 06 مرداد,1394

 

پرایمر: اگر پوستتان قرمز یا زرد است، به دنبال یک فرمول رنگی مناسب باشید. درصورتی‌که پوستتان چرب است از فرمول ژلی و اگر خشک است از کرم استفاده کنید.  
زیرساز: برای یافتن سایه‌ی مناسب، منطقه نزدیک خط آرواره‌تان را تست کنید و نه پشت دستتان را، زیرا که تیره‌تر از صورتتان است.  
فر مژه: حداقل چیزی است که باید داشته باشید، از این وسیله محکم می‌توانید در کیف خود برای زمان‌هایی که هیچ آرایشی ندارید برای بالا بردن مژه‌ها استفاده کنید.
ریمل: بعد از سه ماه آن را دور بیندازید. و برای جلوگیری از فشرده شدن آن از پمپاژ فرچه در آن جلوگیری کنید . این کار باعث خشک شدن آن می‌شود.
ژل ابروی براق: درحالی‌که به نظر ضروری نمی‌رسد، هر آرایشگری این ماده را در مجموعه خود نگه می‌دارد. این باعث می‌شود حتی ابروهای تمیزنشده نیز مرتب به نظر برسند و همچون ریمل برای شما کارایی دارد.
سایه سه یا چهار رنگ: پوست‌هایی که تن صورتی یا قهوه‌ای دارند می‌توانید هر رنگی را از صبح تا شب داشته باشند رنگ قهوه‌ای همچنین می‌تواند برای ابرو مناسب باشد.
خط چشم: استفاده از مداد قهوه‌ای انتخابی مناسب برای هر کس می‌باشد.
ترکیب برنزه و رژ گونه: از برنزه برای جاهایی که می‌خواهید برنزه باشد و از رژ گونه برای گونه‌ها استفاده کنید.  
مرطوب‌کننده های رنگی لب: رنگ‌هایی که یک یا دو درجه تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ طبیعی لب شما هستند ممکن است که تکمیل‌کننده هر چیز دیگری دربسته محصولات آرایشی شما باشند.
قلم‌موی بزرگ کرکی: اگر شما تنها یک ابزار آرایشی دارید، این وسیله چندکاره برای سرخ کردن گونه‌ها، برنزه کردن و پودر زدن، مناسب است.

فیلترها
Sort
display