جستجو

اخبار

بایدها و نبایدهای آرایش مژه (قسمت اول)

یکشنبه, 14 دی,1393

 

1- از استفاده روزانه ریمل‌های ضد آب خودداری کنید زیرا ریمل‌های ضد آب خیلی سخت‌تر از مژه جدا می‌شوند و ممکن است در هنگام پاک کردن به مژه‌های شما آسیب وارد کنند. پس تا زمانی که شب عروسی خودتان و یا خواهرتان نیست و یا به مجلسی نمی‌روید که قرار است گریه کنید از ریمل ضد آب استفاده نکنید!

2- بهترین میزان استفاده از ریمل‌ها 3 لایه بر روی مژه است که اول از پایین به سمت بالا کشیده شود، بار دوم از نوک مژه‌ها به سمت ریشه آن‌ها و بار سوم برس ریمل را وسط مژه‌ها قرار داده و با اندکی فشار به سمت بالا و چرخاندن آن فر مژه‌ها و حالتشان را بیشتر می‌نمایید.

3- زمانی که می‌خواهید مژه مصنوعی بچسبانید، ابتدا چسب آن را به کمتر از یک میلی‌متر بالاتر از ریشه‌های مژه‌تان بزنید، حدود 20 ثانیه صبر کنید سپس به کمک یک موچین، وسط مژه مصنوعی را به چسب متصل کنید، سپس مسیر چسب را به سمت خارج پلک خود دنبال کنید و پس‌ازآن با چسباندن قسمت داخلی مژه به پلک کار را تمام کنید.

 4- اگر پوست دور چشم شما خشک است از ریمل‌ها و مواد آرایشی چشم اکلیلی استفاده نکنید زیرا در هنگام پاک کردن ممکن است به پوست دور چشم شما آسیب وارد کند.

5- استفاده روزانه از مژه‌های مصنوعی کار بسیار غلطی است زیرا چسب مژه مصنوعی ممکن است رشد مژه‌ها را تحت تأثیر قرار دهد و به ریشه مژه‌ها آسیب وارد کند و حتی باعث ریزش آن‌ها بشود.

6- هرگز برای حالت دادن بیشتر و بهتر مژه‌هایتان، فر مژه خود را به‌وسیله سشوار گرم نکنید. این کار ممکن است باعث گرم شدن بیش‌ازحد فر مژه و سوختن مژه‌هایتان شود.

فیلترها
Sort
display