جستجو

اخبار

با این ترفندها، چشم‌های ریز را درشت نشان دهید

شنبه, 06 تیر,1394

آیا زمانی که به ستارگان نگاه می‌کنید، حسرت چشمان درشت و زیبایی تنها را می‌خورید؟

برای مدت‌زمان طولانی، فرض بر این بود که زنان با چشم‌های درشت از همتایان خود با چشمان ریز زیباترند. آرایشگران می‌گویند با چند ترفند ساده می‌توانند به شما کمک کنند. در اینجا چیزهایی که شما باید انجام دهید را بیان می‌کنیم:

از سایه چشم‌های روشن تنها در امتداد پلک استفاده کنید. این کار باعث می‌شود چشمان شما واضح‌تر باشند. قهوه‌ای خیلی روشن یا صورتی یا حتی رنگ‌های خنثی، حالت چشمان شمارا به‌خوبی تعریف و شکل چشم را کامل می‌کند.

بجای توجه تنها به چشمانتان، ابروها را هم به همان میزان در نظر داشته باشید. ابروهای مرتب، تفاوت زیادی در چهره شما ایجاد می‌کند بنابراین همیشه مطمئن شوید که ابروهای شکل‌گرفته و تمیز دارید. این کار به‌طور خودکار، باعث تمرکز بر روی چشمان شما می‌شود.

آیا چشمان شما داره حلقه‌های تیره است؟ این حلقه‌ها باعث می‌شود چشمان شما ریزتر هم به نظر برسند. پیش از آرایش چشمانتان از مقداری کانسیلر برای مخفی کردن این حلقه‌های تیره استفاده نمایید.

چشمان خسته و پف‌کرده و کیسه‌های زیر چشم، حالت نگاه شمارا خراب می‌کند. چیزی خنک بر روی چشمانتان بگذارید. ماساژ چشم‌ها با آلوئه‌ورا، اسطوخودوس، یا چای کیسه‌ای سرد، اعجاب‌آور است.

از سایه‌روشن‌تر برای زیر استخوان پیشانی استفاده کنید چراکه باعث درشت‌تر به نظر آمدن چشم‌ها می‌شود.

به‌جای تمرکز بر روی خط چشم پایینی، از خط چشمی متوسط و سایه چشم برای پلک بالایی استفاده کنید. این کار باعث می‌شود فوراً چشمان شما درشت‌تر به نظر برسد. در انتهای چشم متوقف نشود و کمی خط چشم را ادامه دهید.

از فر مژه استفاده کنید و باسخاوت ریمل مژه و ابرو را استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display