جستجو

اخبار

با موهایی که در هوای بارانی وز می‌خورند چه کنیم؟

چهار شنبه, 24 تیر,1394

باران یعنی روز بد موها. اما اگر شما از این دستورهای ساده در منزل استفاده کنید، این مشکل را نخواهید داشت.

برای موهای خود از ماسک استفاده کنید: ماسک‌های خانگی می‌توانند همزمان موهای شمارا تقویت، ترمیم و صاف نماید. و همچنین برای از بین بردن وز موها بسیار موثر هستند. یک موز را له کنید یک چهارم پیمانه روغن‌زیتون و دو قاشق غذاخوری عسل به آن بی‌افزایید. حالا این ماسک را روی موهای خود قرار دهید و نیم ساعت پیش از شستن موهای خود صبر کنید.

از روغن‌زیتون گرم استفاده کنید: به‌جای رفتن به سالن‌های زیبایی برای ماساژ با روغن گرم، خودتان در خانه این کار را انجام دهید. این کار روش مناسبی برای خلاصی از شر وز کردن موها است. شما می‌توانید از روغن‌زیتون به‌جای روغن نارگیل همیشگی‌تان استفاده کنید. چند قاشق روغن‌زیتون را حرارت دهید تا گرم شود اما خیلی داغ نشود. روغن را به‌خوبی روی موهایتان ماساژ دهید. موها را در یک حوله مرطوب بپیچید و بگذارید بماند و سپس بشوید.

حجم موهایتان را با ماءالشعیر افزایش دهید: مانند همیشه یک‌بار موها را شامپو کنید سپس موها را با ماءالشعیر بشوید و آب‌کشی کنید. این کار نه‌تنها وز موها را از بین می‌برد. بلکه موهای شمارا درخشان‌تر نشان می‌دهد.

از یک تی‌شرت به‌جای حوله استفاده نمایید: خیلی وقت‌ها موها به دلیل استفاده از حوله برای خشک‌کردن، وز می‌شوند. به‌جای استفاده از حوله از یک تی‌شرت قدیمی و نرم برای خشک‌کردن موهایتان استفاده کنید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display