جستجو

اخبار

بیشتر از این نباید جای جوش و حفره روی صورتتان وجود داشته باشد

شنبه, 13 تیر,1394

 

داشتن جای جوش و حفره روی صورت، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات برای ظاهر صورت شماست و دیگران بدون توجه به سن شما، احساس بدی نسبت به آن دارند. درمان‌های پرهزینه‌ای برای حل این مشکل وجود دارد. به‌عنوان‌مثال محصولات پوست، مثل جراحی‌های لیزری و غیره جود دارد اما چندین گام برای کمک به شما در مخفی کردن مناطق مشکل‌دار و اینکه احساس زیبایی کنید، وجود دارد. آرایش، به‌عنوان راه‌حلی سریع برای حل این مشکل است، اما برای دستیابی به نتایج بهتر نسبت به گذشته، بهترین کاری که باید انجام دهیم، چیست.

انتخاب

اول‌ازهمه، استفاده از محصولات ضد آکنه است. آن‌ها به منافذ اجازه تنفس می‌دهند و از مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند. برای گرفتن نتیجه بهتر، فونداسیون، کانسیلر و پودرهای موردنیاز را با تن رنگی پوستتان کنید.

آماده‌سازی

از یک پاک‌کننده برای شستشوی صورتتان استفاده کنید، یکی را انتخاب کنید که فرمول آن، متناسب با نوع پوستتان باشد. آن را با آب گرم بشویید و سپس با یک حوله خشک‌کنید.

روند کار

از یک مرطوب‌کننده استفاده کنید و بگذارید حدود ۳ دقیقه بماند تا خشک شود. جای جوش‌ها و چاله‌ها را با کانسیلر پرکنید. از انگشتانتان به‌عنوان یک اسفنج برای استفاده از کانسیلر ها در مناطق مشکل داراستفاده کنید. بگذارید یک دقیقه خشک شود و سپس از یک فونداسیون روشن برای تمام‌صورت استفاده کنید. بیش از حد یک محل را با کانسیلر پر نکنید. بهترین کار استفاده از انگشتانتان است. به یاد داشته باشید که از استفاده بیش‌ازحد کانسیلر اجتناب کنید زیرا باعث ترک خوردن پوستتان می‌شود و باعث می‌شود پوستتان ظاهر بدتری پیدا کند.

پایان

قبل از پودر زدن به صورتتان با ضربات آرام، اجازه دهید فونداسیون، حدود ۲ دقیقه روی پوستتان بماند تا عمیقاً جذب شود. در این زمان شما می توانید از پودر بیشتری در مناطق آسیب‌دیده یا جاهایی که بیشتر جلب‌توجه می‌کند، استفاده کنید.

با انجام این چهار مرحله، مناطق مشکل‌دار پوشانده شده و درنهایت اعتمادبه‌نفستان در مورد خودتان و زیبایی‌تان افزایش خواهد یافت.

فیلترها
Sort
display