جستجو

اخبار

تأثیر اسپری‌ها

سه شنبه, 22 اردیبهشت,1394

هوای گرم و شرجی باعث افزایش تعریق می‌شود. برای خنک شدن از اسپری‌هایی استفاده کنید که شمارا با طراوت نگاه دارد.
برخلاف عطرها که بوی تندتری دارند، اسپری‌ها ملایم و خنک هستند. این به این خاطر است که به‌اندازه عطرها روغن ندارند و درنتیجه بهترین انتخاب هستند. بنابراین بوی عرق را با انتخاب خوشبوکننده‌ای که برای این هوا مناسب است، از خود دور کنید.

به‌سوی میوه‌ها بروید
یک انتخاب همه‌پسند در بین خانم‌ها در تمام گروه‌های سنی، اسپری‌های میوه‌ای هستند. خوشبوکننده‌هایی با عطر زردآلو، انبه، هلو، گریپ‌فروت و... این‌ها برای خانم‌هایی است که شخصیت ریزبینی دارند. گریپ‌فروت، بویی هیجان‌انگیز دارد اما زردآلو و انبه بوی شیرینی دارند. این‌ها انتخاب‌های خوبی برای کسانی است که تمایل دارند صبح‌ها، بویی ملایم و با طراوت بدهند.

تأثیر گل‌ها
عطر گل‌ها، انتخاب دیگری برای فصل تابستان است.عطرهای محبوب عبارت‌اند از نیلوفر آبی، گلبرگ‌های گل یاس، گل همیشه بهارو بابونه.  نه‌تنها این‌ها، عطرهای خنکی هستند بلکه باعث احساس آرامش در ماه‌های گرم می‌شوند. نیلوفر آبی و گل بابونه برای کسانی که به بوی شیرین تمایل دارند مناسب است، درحالی‌که گل همیشه بهارو گل یاس بوی تندتری دارند. توجه کنید که از اسپری‌ها، دو بار در طول روز و یک‌بار در شب استفاده کنید. این بوها برای خانم‌هایی که بالباس‌های عادی و اسپرت بیرون می‌روند مناسب است.

خوشبوکننده بدن
اگر شما به دنبال انتخاب یک رایحه‌ی معطر و ملایم برای یک لباس شب هستید، صرفاً اسپری بدن آن چیزی است که شما نیاز دارید. مرز بین بوهای ملایم و تند مثل عطرها. به دلیل نامحسوس بودن، این‌ها بهترین جایگزین عطرهای تند در نظر گرفته می‌شود. اسپری بدن، انتخابی مناسب برای خانم‌هایی است که  حساس و شیک هستند.

رایحه بسیار دلپذیر
یک رایحه‌ی دلپذیر آن چیزی است که شما در روزهایی که در محل کار بسیار گرفتار هستید، به آن نیاز دارید. عطر شناخته‌شده‌ای مشابه عطر مشک و چوب. این اسپری بدن، بیشتر پراکنده می‌شود عطر ملایم‌تری دارد. این اسپری‌ها محتوی عطر بادام، دانه‌های شیرین تونکا هستند که عمدتاً با مقداری عطر نارنگی ترکیب می‌شوند تا عطر قوی‌تری، ایجاد شود. این عطر برای خانم‌هایی که اهل بیرون رفتن و ماجراجو هستند، توصیه می‌شود.

فیلترها
Sort
display