جستجو

اخبار

ترفندهایی برای اینکه «بدون آرایش» به نظر برسید

شنبه, 19 اردیبهشت,1394

جذاب‌ترین ترفند آرایش در این فصل این است که صورتمان را بدون استفاده از لوازم‌آرایش نشان دهیم. در اینجا چگونگی دستیابی به آن را نشان می‌دهیم.
اینکه چهره‌ی شما بدون آرایش به نظر برسد، مهم‌ترین خواسته در این تابستان است. پیشگامان زیبایی ریس وایتر اسپون، جنیفر آنیستون، ماریتون کاتیلارد در فیلم‌هایی که برنده جایزه اسکار شده‌اند، بدون آرایش مشخص هستند و در همین زمان بازیگر هالیوود، داکوتا جانسون در جلد مجلات به‌گونه‌ای ظاهر می‌شود که تصور می‌کنیم از هیچ لوازم‌آرایشی استفاده نکرده. شوهای بین‌المللی مد، مملو از مدل‌های آرایشی بسیار طبیعی هستند که در هفته مد، بدون آرایش ظاهر می‌شوند. شبکه‌های اجتماعی، لبریز از ویدئوهای خصوصی هستند که چگونه بطور طبیعی بدرخشیم. زنان از همه سنین تصاویر بدون آرایش خود را مانند وقتی‌که از خواب بیدار می‌شوند، پست می‌کنند. اما چطور طوری به نظر برسید که انگار ساعت‌ها وقتتان را جلوی آینه سپری نکرده‌اید، اما چهره‌ی سالم و سرزنده‌ای هم داشته باشید؟ این روش‌ها با این دستورالعمل‌ها و تکنیک‌ها را بکار ببندید.
مژه‌هایی پر تر بدون استفاده از ریمل مژه‌هایی که پرتر به نظر می‌رسند باید از یک خط چشم محو استفاده کند. این روش استفاده از خط چشم به‌طور منظم است. گوشه‌ای از برس خط چشم را در ژل خط چشم فرو ببرید. خط مژه بالایی را به‌وسیله آن مشکی کنید. این ایده‌ای است برای اینکه مژه شما زیباتر و پرتر به نظر برسد.

ابروهایتان را پرکنید: ابروهایتان را به‌وسیله یک مسواک شانه کنید. از یک ژل ابروی شفاف برای ثابت نگه‌داشتن ابروها درجایشان استفاده کنید. از یک محوکننده در بالای کمان‌ابروها برای بالا بردنشان استفاده کنید. این روش کمان‌ابرویتان را بیشتر جلوه می‌دهد.
چهره‌ای درخشان داشته باشید: برای داشتن صورتی درخشان، چند قطره رنگ برنزه مایع به مرطوب‌کننده خود اضافه کنید. برای مرطوب کردن پوست، به‌آرامی کنار استخوان ابرو و گونه را ماساژ دهید. این کار کوچک، به‌طور ماهرانه‌ای استخوان گونه شمارا جلوه می‌دهد.

لب‌هایتان را برجسته کنید: آیا می‌دانستید با قرار دادن تخصصی برجستگی‌ها و مستور کردن آن‌ها، لب‌هایتان بزرگ‌تر جلوه می‌کند؟ برای این کار، مقدار کمی از سایه تیره را در وسط لب پائینی قرار دهید. لب‌ها را روی‌هم فشار دهید. این کار سایه لب پائینی را به لب بالا منتقل می‌کند. این کار باعث برآمدگی لب‌ها بدون استفاده از برق لب می‌شود. از محوکننده‌ها در گوشه‌ی دهان برای جلوه‌ی بیشتر استفاده کنید. این کار خط لبخندتان را نیز بالا می‌برد.

چشمانتان را بدون استفاده از آرایش‌های کامل همیشگی در صبح، درشت کنید. برای داشتن چشمانی با ظاهری طبیعی و خوب استراحت کرده در صبح، این کار را انجام دهید: تمام چیزی که نیاز دارید یک مداد چشم است. خطی در لبه‌ی داخلی چشم بامداد چشم بکشید، این کار چشمانتان را بازخواهد کرد. از مداد چشم‌های گچی سفید اجتناب کنید.  
لب‌های پررنگ بدون اینکه آرایش‌کرده به نظر برسید، ایجاد کنید. بنابراین از یکرنگ درخشان برای لب‌هایتان استفاده کنید و دو دقیقه صبر کنید سپس آن را به‌آرامی پاک‌کنید. بالای آن را به‌وسیله کرم لب برای طبیعی جلوه دادن لبان مرطوب کنید.  

در این فصل پوست خود را درخشان‌تر جلوه دهید: سایه سفید درخشانی را بردارید و از انگشت اشاره برای زدن آن استفاده کنید. سایه را در نقاطی از چهره که نور را انعکاس می‌دهد، پخش‌کنید مثل گونه و چین‌های چانه و گوشه چشم‌ها. شما پوستی درخشان‌تر بخصوص در شب خواهید داشت.

فیلترها
Sort
display