جستجو

اخبار

ترفندهای زیبایی برای دانشجویان

سه شنبه, 23 تیر,1394

در این مطلب به شما نشان می‌دهیم که چطور با وسایل ساده، فوق‌العاده به نظر برسید.

ترفندها و راهنمایی آرایشی

ترفندهای بسیاری برای نگهداری محصولات آرایشی برای مدت طولانی‌تر وجود دارد. درصورتی‌که ریمل شما به پایان رسیده، چند قطره، قطره چشم در آن بچکانید و از آن برای مدت طولانی‌تری استفاده کنید. ایده خوب دیگر استفاده از یک محصول به‌جای دو محصول آرایشی است، مانند استفاده از رژ گونه برای لب و یا استفاده از رژلب برای گونه‌ها.

خط چشم‌سفید برای چشمان خواب‌آلود

اگر دانشجویی هستید که تا نیمه‌های شب برای درس‌خواندن بیدار می‌ماند، در طول روز چشمانی خسته و نگاهی خواب‌آلود دارید. برای مقابله با این موضوع می‌توانید از خط چشم‌سفید در داخل چشم برای روشن‌تر کردن چشمانتان استفاده کنید.

تقسیم کردن باهم اتاقی

اگر شما در خوابگاه زندگی می‌کنید و هم‌اتاقی شما هم مایل به آرایش کردن است، می‌توانید لوازم‌آرایشی که به‌طور روزانه به آن نیاز ندارید را به اشتراک بگذارید. به‌عنوان‌مثال یکی از شما می‌توانید کرم پودر برنزه بخرید و دیگری خط چشم طلایی. و هر دو می‌توانید از این محصولات استفاده کنید.

تنها ملزومات را بخرید

نیازی نیست تمام انواع لوازم‌آرایش را بخرید. مثلا لازم نیست پرایمر، پودر زیر ساز، اسپری فیکساتور و... بخرید. تنها پول بابت خرید رژلب / برق لب، خط چشم و کرم پودر، رژ گونه و... صرف نماید. با این راه شما می‌توانید پول‌هایتان را پس‌انداز کنید.

ژل +عطر = ماندگاری طولانی‌مدت

نیاز نیست در طول روز چندین بار از عطر گران‌قیمت خود استفاده کنید. درصورتی‌که عطر شما چندان قوی نیست ابتدا مقداری ژل بر روی مچ خود بمالید سپس از بالا روی آن اسپری کنید .این کار باعث ماندگاری بیشتر عطر شما می‌شود.

فیلترها
Sort
display