جستجو

اخبار

توصیه‌های آرایشی برای ظاهری بی‌آرایش

دوشنبه, 24 آذر,1393

چه چیز زیباتر از پوستی صاف و شاداب در فصل سرما؟ با داشتن ابزار و محصولات مناسب و ترفندهای آرایشی می‌توانید طوری آرایش کنید که به نظر بیاید آرایش نکرده‌اید!
آرایش بی‌عیب و نقص همیشه از پوست شروع می‌شود. اول از همه باید بدانید چه رنگ و چه نوعی از محصول به پوست شما بیشتر می‌سازد.همان‌طور که می‌دانیم برای شروع آرایش باید پوستی تمیز و مرطوب داشته باشیم. وقتی می‌خواهیم از سبکی استفاده کنیم که چهره‌مان بدون آرایش به نظر بیاید پوست مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند.
زیرساز آرایشی: بعد از مرطوب کردن پوست نوبت زیرساز است. اگر پوستتان چرب است از پنکیک و اگر خشک از کرم پودر استفاده کنید. برای محو کردن کرم پودر از فرچه کمک بگیرید.


زیرساز چشمی: برای آنان که با دایره‌های تیره و کبود دور چشم روبرو هستند، زیر ساز چشمی یک اجبار است.از زیرساز چشمی با مایه رنگ زرد استفاده کنید که یک یا دو درجه از زیرساز آرایشی صورتتان روشن‌تر باشد. آن را به دور چشم بزنید و با انگشت ضربه بزنید تا پخش شود. در این سبک آرایش باید توجه داشته باشید از زیرساز چشمی به میزان زیاد استفاده نکنید.
رژ گونه: زدن رژ گونه اجباری نیست. اما اگر مایل بودید، باید رنگ رژ گونه روشن باشد و آن را به‌صورت دورانی روی گونه بزنید.همچنین می‌توانید از رژ گونه‌های چرب به رنگ هلویی یا صورتی کمرنگ استفاده کنید تا ظاهری طبیعی‌تر به خود بگیرید.
سایه، ریمل، خط چشم: ظاهر طبیعی به معنی سادگی است. بنابراین از رنگ‌های مختلف سایه پشت چشم خبری نیست. اگر می‌خواهید زیبایی چشمانتان را افزایش دهید از سایه قهوه‌ای‌رنگی که کمی از پوستتان تیره‌تر است استفاده کنید. در این سبک آرایش، از خط چشم استفاده نمی‌کنیم. بااین‌حال اگر خیلی به خط چشم کشیدن عادت دارید، از رنگ قهوه‌ای یا خاکستری استفاده کنید. همچنین ریمل قهوه‌ای به مژه‌ها بزنید تا علاوه بر تأکید بر زیبایی چشم، طبیعی به نظر برسید.
لب‌ها: لب‌ها را فراموش نکنید. برای داشتن ظاهری بدون آرایش، برق لب کفایت می‌کند. درعین‌حال می‌توانید از رژلبی که رنگ آن خیلی به رنگ طبیعی لبانتان نزدیک باشد استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display