جستجو

اخبار

جای ترک‌های پوست را محوکنید

پنجشنبه, 18 تیر,1394

آیا شما هم ‌زمانی که ترک‌های نه‌چندان زیبای روی پوست بدن خود را می‌بینید، ناراحت می‌شوید؟ اگر شما به فکر خلاص شدن از شر  آن‌ها هستید، چندین گزینه طبیعی و غیرطبیعی، را می‌توانید در نظر بگیرید.
شما می‌توانید از درمان‌های زیر و یا ترکیبی از آن‌ها برای کمک به از بین بردن جای ترک‌ها استفاده  کنید:
یک رژیم غذایی معمولی را حفظ کنید و به‌طور منظم ورزش کنید.: برای شروع، بهترین راه برای محو کردن جای ترک‌ها، مصرف مقدار زیاد آب است. به یاد داشته باشید که هیدراتاسیون زیاد به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند، که مانع از شکل‌گیری ترک روی پوست می‌شود. در رژیم غذایی خود، غذاهایی که به  ایجاد پوست سالم کمک می‌کنند را وارد کنید. که عبارت‌اند از: غذاهای غنی از روی مانند ماهی، ویتامین A وC مانند هویج، مرکبات و شیر و غذاهای غنی از پروتئین مثل تخم‌مرغ.
از لوسیون و کرم کمک بگیرید: درمان‌های بسیاری با مارک‌های مختلف تجاری در بازار موجود است که برای روشن کردن جای ترک‌ها طراحی‌شده‌اند. درنهایت آن‌ها می‌توانند برای نرم و صاف کردن و ارتجاعی کردن بیشتر پوست مورداستفاده قرار گیردند، درنتیجه جای ترک‌های قابل‌مشاهده، کاهش می‌یابد.
اگر راهنمایی‌های فوق کمکی نمی‌کند و شما علاقه‌مند به رهایی ازشر این ترک‌ها هستید، روش جراحی  را انتخاب کنید. شما می‌توانید از  درمان‌هایی مانند سایش پوست، لایه‌برداری شیمیایی و یا لیزر استفاده کنید. اما مطمئن شوید که به یک کلینیک زیبایی معتبر می‌روید و  قبل از امتحان از عوارض جانبی این درمان آگاه هستید.
پیشگیری بهتر از درمان است: شما می‌توانید به‌جای برطرف کردن و خلاص شدن از ایجاد جای ترک جلوگیری کنید. باراهنمایی‌های یک متخصص پوست، از کرم‌های با کلاژن و یا روغن مغذی برای بدن استفاده کنید. همیشه از درمان‌ها و محصولاتی با ویتامین E و کره کاکائو استفاده کنید. آن‌ها را پوست  را نرم و صاف و ارتجاعی می‌کنند.

فیلترها
Sort
display