جستجو

اخبار

جراحی‌های زیبایی برای آقایان

چهار شنبه, 19 فروردین,1394

عمل‌های زیبایی برای آقایان، رونق قابل‌توجهی پیداکرده است. ما به تعدادی از چهره‌هایی که موردتوجه آقایان قرارگرفته می‌پردازیم. برخلاف باور رایج که خانم‌ها برای زیبا شدن، هر کاری انجام می‌دهند، امروزه آقایان نیز به این نوع جراحی‌ها روی آورده‌اند. درحالی‌که خانم‌ها به دنبال کیفیت مطلوب هستند، آقایان به دنبال کیفیت بالا می‌باشند.
دکتر موها توماس، متخصص زیبایی می‌گوید: " جراحی زیبایی برای آقایان بسیار متنوع است، از داشتن فکی محکم گرفته تا شکم شش تکه. 3 عمل جراحی که بین آقایان طرفدار بیشتری داشته، شامل جراحی بینی، ترمیم مو و برجستگی بدن است".
به گفته انجمن جراحی زیبایی در آمریکا (ASAPS) میزان درخواست آقایان برای جراحی زیبایی از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۳، صد در صد افزایش پیداکرده است.
چه چیزی باعث روی آوردن آقایان به این جراحی‌ها شده است؟
تحقیقات نشان داده که آقایان به دو دلیل به این کار روی آورده‌اند، اول اینکه ظاهر بهتری داشته باشند و دوم اینکه به بالاترین نقطه در زندگی حرفه‌ای خود برسند. دکتر آپارنا سانتانام، متخصص پوست دراین‌باره می‌گوید؛ "با افزایش رقابت در بازار کار، جوان به نظر رسیدن نقطه‌ی اوج محسوب می‌شود. ظاهری خوب باعث افزایش شانس در پیدا کردن کار می‌گردد. "
مردان در دهه ۲ و ۳ زندگی‌شان، به دنبال این عمل‌ها هستند: جراحی زیبایی بینی، استخوان گونه و چانه، بعلاوه کانتورینگ بدن و سینه‌ی شان. به‌غیراز این موضوع، آقایان میان‌سال برای حل مشکل سن خود از روش‌های مختلفی مانند پر کردن‌ها یا جوان‌سازی صورت استفاده می‌کنند.
نمونه‌هایی از عمل‌های جراحی که مردان انجام می‌دهند
چهره‌های خوش‌تراش: لیپوساکشن باکیفیت بالا، بزرگ کردن فک، حجم دهی گونه، کشیدن چانه.
درمان عضله‌ای: حجم دهی قفسه‌ی سینه و عضله‌ها، ایمپلنت سینه‌ها (فرایندی که برای خارج کردن چربی اطراف سینه صورت می‌گیرد.)
چهره‌ی شیک: بالا کشیدن چشم‌ها، جابجایی خط فک، لیپوساکشن، لیفتینگ گردن
چهره‌ی ورزشی: بالا کشیدن ابروها، جابجایی خط فک، لیپوساکشن و جراحی پلک‌های چشم
سایر جراحی‌ها بعدازاین لیست قرار می‌گیرند. داشتن بینی نوک‌تیز و ابروهایی خوش‌فرم نیز می‌توانند در این لیست قرار بگیرند. ایجاد شکم شش تکه، جراحی گونه‌ها و چانه، کاشت خال و مو نیز طرفداران زیادی دارند.
آقایان به جراحی‌های دیگر نیز مانند جراحی سینه، گلوتئال و ایمپلنت نیز علاقه نشان می‌دهند. جراحی‌های پوست نیز مانند بوتاکس، پرکننده‌های لب همچنین سایر نقاط بدن، لیزر درمانی و انتخابات دیگر هم موردتوجه قرارگرفته است!

 

منبع

فیلترها
Sort
display