جستجو

اخبار

حقه‌های ستاره‌ها برای داشتن موهایی زیبا

دوشنبه, 15 تیر,1394

به خشک‌کردن موهایتان سرعت ببخشید. شما می‌توانید موهایتان را بدون محدودیت زمانی خشک‌کنید (اگر موهای بلندی دارید)، می‌توانید با استفاده از برس‌های گوناگون زمان خشک‌کردن موهای خود را کاهش دهید.

مدل موی فرق از بغل

این نوع مدل مو یکی از سریع‌ترین مدل موهایی است که بدون استفاده از قیچی می‌توانید انجام دهید. که بسیار جذاب و قابل‌استفاده است و برای انواع موها و بافت مو مناسب می‌باشد. برای اینکه زود به نتیجه برسید، کافی‌ست ۱۲ سانت از موهای خود را با شانه جدا کرده و ازیک‌طرف به‌طرف دیگر برده و گیره بزنید. درنهایت با اسپری مو آن را محکم کنید.

گیرایی موهای زیبا

حتی اگر موهایتان، نیمه‌کاره است، می‌توانید با تل و یا تاج به آن زیبایی بخشید. ستاره‌های فرش قرمز نیز از این تل‌ها و تاج‌ها استفاده می‌کنند که در تأثیر آن شکی وجود ندارد. برای اینکه درخشش بیشتری داشته باشید از تل‌های فلزی استفاده کنید. هرچه درخشنده‌تر، جذاب‌تر.

درخشندگی و جذابیت

این‌ها سریع‌ترین حقه‌های مدل مو هستند. موهای خود را به‌دلخواه (باز، بسته یا هر مدلی که می‌خواهید) درست کنید و با یک سنجاق‌سر براق و درخشنده به موهای خود جلا دهید. تأثیر آن بی‌نظیر خواهد بود.

شگفتی در دستان شماست

اغلب ستاره‌های خوابالو به شما می‌گویند که مدل موی فرم گرفته روی بالش درواقع برکت است چراکه به نظر جذاب می‌آیند. برای داشتن موهایی زیبا می‌توانید از سرم‌های ملایم استفاده کنید و مدتی صبر کنید سپس موهای خود را با سشوار خشک‌کنید و فرم دهید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display