جستجو

اخبار

داشتن ظاهری زیبا بدون انجام عمل زیبایی

دوشنبه, 31 فروردین,1394

درمان‌های زیبایی غیرتهاجمی یا بدون عمل جراحی، جایگزین محبوبی برای عمل‌های زیبایی هستند که باعث می‌شوند خانم‌ها، ظاهر بهتری داشته باشند و پوستشان سال‌ها جوان‌تر شود. باید توجه داشته باشید که بعضی از این عمل‌های زیبایی، خود می‌توانید شامل ریسک‌هایی نیز باشند.

لیزر پوست: این روش برای کسانی استفاده می‌شود که پوستشان به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه‌ی UV خورشید، صدمه‌دیده است. این روش، پوست را از دانه‌های رنگی ایجادشده و آکنه و هر برآمدگی که روی پوست وجود داشته باشد، پاک می‌کند و باعث افزایش کلاژن پوست که عامل جوانی آن است، می‌شود.

از بین بردن مو توسط لیزر: یکی دیگر از روش‌های پرطرفدار، موبری از طریق لیزر است. این لیزرها، اشعه‌ی نور شدیدی را بر روی پوست می‌تابانند که این عمل باعث جذب ملانین می‌شود که درون فولیکول‌ها وجود دارند و درنتیجه میزان رشد موها کاهش پیدا می‌کند. امروزه نه‌تنها این روش برای بدن، بلکه برای صورت نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لایه‌برداری شیمیایی: اگر شما از داشتن آکنه رنج می‌برید، این روش درمانی می‌تواند برای شما مناسب باشد. لایه‌بردارهای شیمیایی متفاوتی وجود دارد که برای انواع پوست‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این روش درمانی از محلول‌های اسیدی استفاده می‌شود تا یک‌لایه از پوست شمارا برداشته و پوست جدیدی ظاهر شود. پوستی که صاف و بدون چروک است.

فیلترها
Sort
display