جستجو

اخبار

در بهار و تابستان نگاه جدیدی به زیبایی داشته باشیم

دوشنبه, 21 اردیبهشت,1394

خورشید در این روزها در حال قایم‌موشک بازی از پشت ابرهاست.  هنگامی‌که گرما برایمان آزاردهنده است، از ابری شدن هوا نیز مطمئن هستیم. بیشتر رگبار می‌بارد و گاهی پرتوهای نور می‌تابد، این تغییرات در گردش فصل‌ها خواهان شرایط جدیدی است.
آرایش براق و غلیظی که معمولاً در سالن‌های مد یا فرش قرمز استفاده می‌شود، ممکن است برای رفتن به محل کار یا وقت‌گذرانی در آخر هفته در کنار استخر، انتخاب مناسبی نباشد، اما مقدار کمی رنگ صورتی- هلویی، استفاده از سرمه، برق لب هلویی و درست کردن موها به روش مدل موی گره ای و گل کردن آن، شمارا ظرف چند دقیقه جذاب می‌کند. ما به شما می‌گوییم که چرا فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای امتحان هر چیز جالب اطراف شما و ایجاد پالت رنگ قهوه‌ای تا خاکستری در نقاشی شما باشد.
حجم دهنده‌های لب
این حجم دهنده‌ها بارنگ‌های مختلف در قفسه فروشگاه‌ها وجود دارند که شمارا به یاد آدامس بادکنکی پرتقالی یا مداد شمعی صورتی تا قرمز یاقوتی می‌اندازد. این حجم دهنده‌ها که به‌عنوان برق لب در دسترس‌اند، سایه‌ای نیمه مات به لب‌ها می‌دهند. این حجم دهنده‌ها باعث می‌شود که شما در این فصل لب‌هایی حجیم داشته باشید.
چشمانی نافذ
در این تابستان هنرمند باشید و اجازه دهید چشمانتان بوم‌رنگتان باشد. گرچه مدل چشم‌گربه‌ای کلاسیک قدیمی به نظر می‌رسد، اما سالن‌های مد این مدل را با استفاده از خط چشمی آبی دل‌فریب می‌کنند. تنها کشیدن یک خط برای داشتن ظاهر جذابی که نمی‌شود از آن چشم برداشت کافی است.
پوستی‌تر و تازه
می‌گویند شادی درونی، کلید درخشندگی پوست است. اما تا آن معجزه اتفاق بیفتد، مقداری رژ گونه قرمز را برای اینکه چهره‌تان در طول روز تروتازه به نظر برسد استفاده کنید و برای زمانی که برای نهار بیرون می‌روید از رنگ برنزه متالیک استفاده کنید. برای داشتن درخشندگی طبیعی از مقداری کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید و درنهایت ریمل بزنید.  
کمتر یعنی بیشتر
اگر شما دوست دارید حداقل را رعایت کنید شما در حال پیشرفت هستید. در این فصل شیک بودن در سادگی است. به‌طور طبیعی استفاده از کانسیلر برای پوشانندگی در روزهای گرم تابستان بسیار مناسب است. رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای  با کشیدن خط چشم پلک پایین و موهای مواج پریشان به شما ظاهر شیکی می‌دهد.  

فیلترها
Sort
display