جستجو

اخبار

در طول تابستان، آرایش مناسبی داشته باشید

پنجشنبه, 28 خرداد,1394

استفاده از محصولات آرایشی مناسب در طول تابستان ممکن است برای خانم‌ها کاری خسته‌کننده به نظر برسد. ریشاب خانا، آرایشگر برجسته چند پیشنهاد دارد:

بعد از استفاده‌ی مرطوب‌کننده و قبل از زیرساز، از پرایمر استفاده کنید. این مرحله اضافی، زیرساز را در زمان طولانی‌تری حفظ خواهد کرد.

به‌جای زیرساز از یک مرطوب‌کننده‌ی رنگی که پایه ضدآفتاب داشته باشد، استفاده کنید. این باعث می‌شود درزمانی که هوا مرطوب و گرم است، احساس سبک‌تری در صورت خود داشته باشید و در برابر آفتاب حفاظت شوید.

به‌جای استفاده از لایه‌ی ضخیمی از رژ لب از رنگ‌های تروتازه و براق بر روی لب خود استفاده کنید. از رنگ‌های روشن، براق و ملایم استفاده کنید. این به‌صورت شما جلوه خواهد داد.

از رنگی ملایم برای گونه استفاده کنید و از رنگ‌های تند بپرهیزید. اگر به‌رنگ‌های برنزه علاقه‌مندید، از رنگ‌های برنزه در نقاط بالایی صورتتان استفاده کنید تا ظاهری آفتاب‌خورده پیدا کنید.

برای چشم‌ها از یک خط چشم ژله‌ای با ریمل ضدآب استفاده کنید تا درصورتی‌که شما عرق کنید نیز ماندگار باشد. شما همچنین می‌توانید از مقداری سایه چشم به همراه یک برس زاویه‌دار در بالای خط چشم به‌منظور ماندگاری بیشتر استفاده کنید.

از یک زیرساز روشن برای گردن و شانه‌هایتان به‌طوری‌که متفاوت با صورتتان باشد استفاده کنید. آن را روشن نگاه‌دارید و بیشتر از ضدآفتاب استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display