جستجو

اخبار

راه‌حل‌هایی برای استفاده مجدد از رژلب‌های قدیمی

یکشنبه, 19 بهمن,1393

برای همه ما این اتفاق افتاده است که در کیف لوازم‌آرایشمان تعداد بی‌شماری رژلب فراموش‌شده داریم که دیگر برای استفاده نامناسب می‌باشند. اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که نمی‌دانید با این رژلب‌ها چه کنید و دلتان نیز نمی‌خواهد آن‌ها را دور بی اندازید با ما همراه باشید. باور کنید یا نه، یک تیوپ رژلب قدیمی خیلی بیشتر ازآنچه شما تصور می‌کنید کاربرد دارد. راهکارهای زیر را به کاربرید تا بتوانید مجدداً از رژلبتان استفاده نمایید. و حتی محصولات آرایشی جدیدی با کمک رژلب‌های قدیمی خود بسازید.
رژلب مایع: رژلبتان را با کمک شوت رژ با وازلین بر روی پوست دستتان ترکیب و سپس از آن استفاده نمایید دلیل استفاده از سطح پوست به‌جای پالت پلاستیکی گرمای دست است که سبب می‌شود رژلب بهتر بر روی لبتان بنشیند.
رژلب قلمی: شما به دنبال رنگی بهتر برای لب‌هایتان هستید؟ از این روش استفاده کنید، لایه کمرنگی از رژلب را بر روی لبتان بزنید بعد با کمک یک ورق دستمال‌کاغذی رنگ اضافی را از روی لبتان پاک کنید مجدداً رژلب بزنید و رنگ اضافی آن را با کمک دستمال‌کاغذی پاک کنید.با این روش رنگ رژلب جذب پوست شما می‌رسد و ظاهری زیباتر خواهد داشت.
خط لب: از رژلبتان به‌عنوان خط لب استفاده نمایید یک قلم‌موی مخصوص رژلب را برداشته و به رژلبتان آغشته کنید بگذارید کمی زمان بگذرد تا رژلب کمی خشک شود سپس با کمک قلم‌مو خطی به دور لبتان بکشید همان‌طور که با کمک مداد خط لب می‌کشید و پس‌ازآن از هر رنگ رژی که بخواهید می‌توانید برای پر کردن لبتان استفاده کنید.
رژ گونه چرب: با رژلبتان برای خود رژ گونه چرب بسازید .مقدار کمی از رژلبتان را با روغن آرگان بر روی پشت دستتان مخلوط نمایید و به‌آرامی از آن بر روی گونه‌هایتان بزنید. دقت داشته باشید که برای استفاده به‌عنوان رژ گونه از رژ رنگ‌های مناسب انتخاب همچون صورتی و یا هلویی را انتخاب نمایید.

فیلترها
Sort
display