جستجو

اخبار

راه‌های طبیعی برای اینکه موهایتان سریع‌تر رشد کنند

دوشنبه, 21 اردیبهشت,1394

اگر به ریزش مو دچار شده‌اید و می‌خواهید موهایتان سریع‌تر رشد کنند،  در اینجا کارهایی که باید انجام دهید را بیان می‌کنیم:
هرماه نوک موهایتان را کوتاه کنید: یک‌راه ایده آل برای اطمینان از اینکه موهایتان سریع‌تر رشد می‌کنند، این است که موهایتان را هر 4 تا 8 هفته یک‌بار کوتاه کنید. ازآنجایی‌که موی شما از ریشه رشد می‌کند، در زمان رشد آن، انتهای موهایتان دوشاخه می‌شود (دچار موخوره می‌شود) و به‌این‌علت، موهای شما آسیب‌دیده و زبر می‌شوند. چیدن نوک موهایتان تضمین خواهد کرد که موی شما اکسیژن را استنشاق می‌کند، سالم است  و بلند می‌شود.
ماساژ با روغن داغ: اگر یک هفته در میان، موهایتان را با روغن داغ ماساژ دهید، بسیار مؤثر خواهد بود. این کار نه‌تنها تضمین خواهد کرد که موهایتان سریع‌تر رشد کنند، بلکه موهایتان را نیز سالم نگه می‌دارد و ریزش مو را کاهش می‌دهد. روغن‌هایی مانند روغن جوجو با، روغن‌زیتون، روغن نارگیل و روغن اسطوخودوس به موهای شما درخشندگی و حجم می‌دهند.

ویتامین‌ها و پروتئین‌ها برای موهای شما: ماساژ ویتامین E یا استفاده از زرده تخم‌مرغ روی موهای شما، به موهایتان حجم می‌دهد و آن‌ها را سالم می‌کند.همچنین آن‌ها موهای آسیب‌دیده را نیز درمان کرده و موهایتان را از ریشه، قوی‌تر می‌کنند.

موهایتان را حداقل ۵۰ بار قبل از خواب شانه بزنید: مطمئن شوید که قبل از خواب، موهایتان را حداقل ۵۰ بار شانه می‌زنید. شانه زدن موها، ریشه موها را قوی‌تر کرده و همچنین انواع ریزش مو را کاهش می‌دهد.

فیلترها
Sort
display