جستجو

اخبار

راهکارهایی برای داشتن رژلب ماندگارتر

چهار شنبه, 04 شهریور,1394

آیا رژ لب مورد علاقه شما چند دقیقه بعد از خارج شدن ازخانه پاک می شود؟ این یک وضعیت آزاردهنده است که هر زنی می تواند با آن روبرو شود. با این‌حال، خبر خوب این است که شما برای پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل، به یک چیز جادویی نیاز ندارید. در اینجا چند راه ساده بیان می کنیم که به رژ لب‌تان دوام بیشتری خواهد بخشید:

ــ اول سلولهای مرده و پوست لبهایتان را با یک لایه بردار ملایم، اسکراب کنید. همچنین می توانید برای خلاص شدن از شر پوسته های پوست خشک لبهایتان، از یک مسواک نرم استفاده کنید. سلولها و پوستهای مرده نه‌تنها منجر می شوند که لبان‌تان خشک به‌نظر برسند، بلکه باعث می شوند که رژلب خیلی سریع پاک شود.

ــ لبهایتان را به‌خوبی مرطوب کنید. شما می توانید از وازلین یا یک بالم لب خوب استفاده کنید. در واقع یکی از بهترین مرطوب کننده ها، روغن‌هایی مانند روغن بادام شیرین و نارگیل هستند. یکی از آنها را روی لبهایتان ماساژ دهید و روغن اضافی را به آرامی با یک دستمال پاک کنید.

ــ برای اینکه رژلب‌تان را با دوام‌تر کنید، از یک خط لب ترجیحا خنثی استفاده کنید. همچنین می توانید از آن بعنوان پایه رژ خود استفاده کنید، زیرا به افزایش دوام رژ لب کمک می کند. لبهایتان را با یک لایه خط لب پر کنید. از آنجایی که خط لبها بطور کلی لبها را خشک می کنند،فراموش نکنید که قبل از بکار بردن خط لب، لب‌هایتان را بخوبی مرطوب کنید.

ــ درمورد رژلب‌های تیوبی، همیشه توصیه می شود که رژ لب را مستقیما از تیوب مصرف نکنید. برای زدن رژلب بطور یکنواخت از یک قلم مو استفاده کنید. و در هر بار از مقدار کمی رژ لب استفاده کنید و قلم مو را بیش از به رژ آغشته نکنید.

ــ بعد از پر کردن لب‌تان با رژ، یک دستمال بردارید و آن را روی لب‌هایتان قرار دهید. با یک قلم مو، کمی پودر تالک روی لب‌هایتان بپاشید. این کار، رژ را ثابت نگه خواهد داشت و رنگ رژتان را مات می کند.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display