جستجو

اخبار

راهکارهایی برای داشتن ظاهری آراسته در فصل سرماخوردگی (قسمت اول)

چهار شنبه, 24 دی,1393

زمستان فصل سرما و سرماخوردگی است. اصولاً تصور بر این است که اگر سرما بخورید با داشتن علائمی همچون آبریزش بینی درد گلو و تب باید در خانه بمانید و استراحت کنید اما برنامه فشرده کاری به شما اجازه انجام چنین کاری را نخواهد داد. شما مجبورید در بدترین شرایط جسمانی به کار خود ادامه دهید و درعین‌حال سعی کنید ظاهری آراسته و خوب داشته باشید.

 


زمانی که سرماخورده‌اید امکان دارد در بهترین شرایط جسمانی نباشید اما با تعداد کمی راه‌حل زیرکانه می‌توانید ظاهری بسیار عالی و آراسته داشته باشید در ادامه به بررسی این نکات می‌پردازیم:
- حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از ترک خوردن پوست
بدون شک در دوره بیماری شما به میزان کافی چایی آبمیوه و انواع مایعات را مصرف می‌کنید اما به دلیل استفاده زیاد از دستمال‌کاغذی و کشیده شدن آن بر روی پوست صورت، اطراف بینی و دهان شما خشک‌شده و درنهایت ترک‌هایی بر روی پوست شما ایجاد می‌شود برای جلوگیری از این مشکل باید از میزان رطوبت پوستتان اطمینان حاصل نمایید سعی کنید همیشه و به تعداد دفعات مکرر از مرطوب‌کننده استفاده نمایید.
با استفاده از مرطوب‌کننده بالاتر و پایین‌تر از پوست دهان نه‌تنها در فرایند برطرف شدن ترک‌ها تسریع ایجاد می‌نمایید بلکه از پیشرفت ترک‌ها نیز جلوگیری می‌نمایید.

فیلترها
Sort
display