جستجو

اخبار

راهکارهای آرایشی برای خانم‌های عینکی

یکشنبه, 13 دی,1394

راهکارهای آرایشی برای خانم‌های عینکی

ممکن است همواره برایتان این سوال پیش آمده باشد که چگونه هنرپیشه‌های خانومی که در فیلم‌ها با عینک‌هایی با فریم بزرگ کاچویی و یا فلزی استفاده می‌کنند میتوانند اینقدر جذاب خود را آرایش کنند، در صورتی که زمانی که یک فرد عادی با عینک خود را آرایش می‌کند، آرایش‌اش چندان زیاد جلوه نکرده و به نظر نمی‌رسد؟ باید بگوییم که آرایش با عینک چندان کار سختی نیست و با استفاده از چند تکنیک ساده می‌توان به همان جذابیت هالیوودی دست یافت.

برای آرایش صورت‌هایی که از عینک استفاده می‌کنند، بهترین رنگ سایه، رنگ‌های سبک و کم رنگ هستند و نباید از رنگ‌های تیره و خیلی گرم استفاده کرد، زیرا فریم و چهارچوب عینک به اندازه کافی آن تیرگی و گرمی را ایجاد می‌کند پس باید آرایشمان را کمرنگ تر انجام دهیم تا تعادل طیف رنگی را درچهره‌مان حفظ کنیم.

عدسی عینک‌‌ها اکثرا بزرگنمایی انجام می‌دهند پس سعی کنید تا از ریمل‌های حجم دهنده استفاده نکنید. به جای ریمل حجم دهنده، یک ریمل تفکیک کننده و بلند کننده تهیه کنید تا جلوه مژه‌هایتان را بیشتر کند و با جدا سازی آن‌ها از یکدیگر، مژه‌هایتان با وجود بزرگ‌نمایی عدسی مرتب و زیبا به نظر برسند.

از کانسیلر روشن برای زیر چشم استفاده کنید زیرا معمولا پوست زیر چشم تیره است و این تیرگی به همراهی تیرگی خود چهارچوب عینک باعث جذب نور بیشتر و کوچک‌تر نمایان شدن چشمانتان خواهد شد. اما یادتان باشد که رنگ کانسیلرتان به سمت سفید میل نکند چون نمای آن مصنوعی به نظر خواهد رسید. تونالیته بژ شنی و بژ نچرال بهترین تونالیته برای کانسیلر است.

چون ممکن است عینک نمای جدی و خشکی به چهره شما بدهد، برای بالابردن ظرافت و جذابیت دخترانه و زنانه خود، از رژگونه و رژلب هایی با رنگ دخترانه هلویی و صورتی کم رنگ استفاده کنید. از داشتن لبخند همیشگی بر روی لبانتان نهراسید و بگذارید تا گونه‌هایتان فریم عینک را لمس کند که هرچهره‌ای با لبخند زیباتر خواهد بود.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display