جستجو

اخبار

رنگ لاک در فصل پاییز

پنجشنبه, 20 آذر,1393

جذاب‌ترین رنگ لاک برای فصل پاییز تقریباً بی‌رنگی است! منظور رنگ‌های کمرنگ است. شاید فکر می‌کنید خیلی پیش پا افتاده و تکراری است. اما باور کنید این‌طور نیست. منظور صورتی یا بژ خالص نیست. آنچه مدنظر ماست رنگی از طیف ارغوانی خیلی روشن تا طلایی است. انتخاب لاک کمرنگ ممکن است ساده به نظر برسد اما حقیقتاً ازآنچه فکرش را می‌کنید سخت‌تر است. زیرا این رنگ لاک‌ها معمولاً در شیشه لاک زیبا هستند اما وقتی از سالن مانیکور بیرون می‌آیید از رنگ ناخن‌هایتان پشیمان هستید. همه این‌ها به این دلیل است که چنین رنگ‌هایی باید کاملاً به رنگ پوست شما بیایند. شما به رنگی نیاز دارید که شبیه رنگ پوستتان باشد - اما بهتر! از طرفی در مورد این رنگ، نباید گول لاک‌های مات را بخورید. بارنگی خنثی شما نیاز به یک برق خیره‌کننده دارید تا ناخن‌ها را چشمگیر جلوه دهد نه این‌که در پوست دستتان محو شود.
اگر پوستتان سفید است هر رنگ تیره یا خیلی بژ دستان شما را رنگ‌پریده و زرد نشان می‌دهد. پس باید رنگ کرم و خامه‌ای انتخاب کنید تا با سرخی پوستتان مقابله کند.
اگر پوست شما گندمگون است باید رنگی انتخاب کنید که دارای پایه‌ای گرم و درعین‌حال نزدیک به رنگ پوستتان باشد. می‌توانید از رنگ‌های متالیک استفاده کنید اما از رنگ‌هایی که دارای توناژ نقره‌ای هستند اجتناب کنید زیرا سردی این رنگ با پایه‌ی گرم رنگ پوستتان در تضاد ناخوشایندی قرار می‌گیرد.
اگر پوست شما سبزه است به‌جای استفاده از رنگ خنثی آن را با یکرنگ متالیک ترکیب کنید. مثلاً به‌جای بژ خالص از بژی استفاده کنید که دارای پایه‌ی طلایی باشد تا پوستتان را روشن‌تر و سرزنده‌تر نشان دهد.اما از طیف‌های خیلی رنگ‌پریده استفاده نکنید تا پوستتان را زردرنگ نشان ندهد.

فیلترها
Sort
display