جستجو

اخبار

روش‌هایی برای جلوگیری از ریختن (آب شدن) آرایش شما

شنبه, 29 فروردین,1394

 

فصل گرما در پیش روی ماست که به‌عنوان زمان ریزش آرایش در طول سال معروف است. درصورتی‌که اگر شما از وسایل مناسب استفاده کنید، این‌گونه نخواهد بود.

در این مطلب، مشاوره‌هایی از سوی گریمورهای هالیوود گنجانده‌شده است.

از مداد چشم استفاده کنید: استفن سولیتو که گریمور امی آدام (بازیگر) است، پیشنهاد می‌کند که در فصل تابستان از سایه‌ی چشم استفاده نکنید همچنین کرم و پودرها را نیز کنار بگذارید و از مداد چشم ضد آب استفاده کنید. آن را روی تمام پلک چشمتان بکشید.

به دنبال یک محصول چندکاره باشید: سولیتو پیشنهاد می‌کند که بجای لایه گذاری روی صورتتان از محصولی استفاده کنید که ضدآب باشد. فیونا استایلز که گریمور جنیفر گیمر است، پیشنهاد می‌کند که اگر می‌خواهید پوستتان را مرطوب کنید، مرطوب‌کننده را کنار بگذارید و فقط از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.

پرایمر برای چشم‌ها: استایلز فکر می‌کند که استفاده از پرایمر صورت، غیرضروری است. اما اگر می‌خواهید از سایه‌ی چشم استفاده کنید، بهتر است ابتدا پرایمر چشم را بکشید تا از ایجاد چروک روی پلک‌های شما جلوگیری کند.

استفاده از کرم پوست برنزه کننده: جفری پل که گریمور جیمی الکساندر است، پیشنهاد می‌کند برای نواحی که می‌خواهید بیشتر جلوه کند مانند گونه‌ها می‌توانید از کرم‌های برنزه کننده استفاده کنید. این کرم‌ها، جذب پوست می‌شوند و ریزشی نخواهند داشت.

 

منبع

فیلترها
Sort
display