جستجو

اخبار

روش‌های طبیعی برای سفید کردن دندان‌ها در خانه

پنجشنبه, 21 خرداد,1394

سفید کردن دندان‌ها به‌طور حرفه‌ای ممکن است هزینه زیادی در برداشته باشد. خوشبختانه چندین راه بسیار مؤثر برای سفید کردن دندان‌ها به‌طور طبیعی در خانه وجود دارد. دندان‌ها ممکن است براثر استفاده از نوشابه‌ها، لیموناد و قهوه، رنگ بگیرند. دندان‌های زرد یا رنگ گرفته ممکن است که باعث خجالت شما شود اما شما نمی‌خواهید به همین شکل ادامه دهید. این روش‌های خانگی را برای براق‌تر و سفیدتر شدن دندان‌هایتان در محیط خانه امتحان کنید.

چگونه دندان‌هایتان را به‌طور طبیعی سفید کنید: آب‌لیمو

تأثیر آب‌لیمو در سفید کردن دندان‌ها به‌طور طبیعی ثابت‌شده است. شما می‌توانید از یکی از روش‌های مالیدن آب‌لیموی تازه یا پوست لیمو روی دندان‌های خود استفاده کنید. نباید بیش‌ازحد از این روش استفاده کنید زیرا اسید لیمو مینای دندان را خراب می‌کند.

چگونه دندان‌هایمان را به‌طور طبیعی سفید کنیم: جوش‌شیرین

جوش‌شیرین برای بهداشت دندان در تمام سنین قابل‌استفاده است. امروزه شما می‌توانید جوش‌شیرین را در انواع خمیردندان‌های موجود در بازار پیدا کنید. از مخلوط جوش‌شیرین به همراه آب بر روی دندان‌ها، یک یا دو بار در ماه استفاده کنید. مطمئن باشید که در حین استفاده بلعیده نمی‌شود.

چگونه دندان‌هایمان را به‌طور طبیعی سفید کنیم: پراکسید هیدروژن

پراکسید هیدروژن به‌عنوان دهان‌شویه، برای سفید کردن دندان و از بین بردن میکروب‌ها بکار می‌رود. شما می‌توانید آن را با ۵۰٪ لیسترین برای مخفی کردن طعم و مزه‌اش مخلوط‌کنید. این محلول به تمیز شدن دندان‌ها و سلامت دندان و کام شما کمک می‌کند.

چگونه دندان‌هایمان را به‌طور طبیعی سفید کنیم:آدامس بدون قند

اگر عاشق جویدن آدامس به‌طور پیوسته هستید، ممکن است بخواهید از یک آدامس بدون قند استفاده کنید. آدامس بدون قند به‌طور معجزه‌آسایی، لکه‌ها را از بین می‌برد و دندان‌ها را تمیز می‌کند. با استفاده از یک آدامس بدون قند، لبخندتان را سفیدتر و درخشان‌تر کنید.

فیلترها
Sort
display