جستجو

اخبار

روش زدن سایه چشم دودی

چهار شنبه, 06 خرداد,1394

مهم‌ترین کار برای داشتن آرایشی جذاب این است که  از سایه چشم دودی استفاده کنید. رنگ‌هایی مانند هلویی  سیر یا ذغالی تیره در پشت پلک، چندان مناسب نیستند. قبل از اینکه شما در لباس مشکی خود بدرخشید، این روش‌ها را برای داشتن آرایش چشم دودی امتحان کنید.
قبل از شروع، سایه‌های آماده را تهیه کنید. برای اینکه این کار استادانه به نظر برسد، به پالت سایه چشم خوب توجه کنید. مدل‌های مختلفی در بازار و در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای وجود دارد. درواقع چیزی که شما نیاز دارید، سه رنگ از یک خانواده است، یکرنگ ملایم ، متوسط و تیره.
اول از یک پرایمر سایه چشم به‌عنوان کانسیلر یا پایه استفاده کنید. کار خود را با صاف کردن پلک شروع کنید تا چین‌وچروک دیده نشود. یک‌قلم مو را به روشن‌ترین رنگ آغشته کنید و به پشت چشم بکشید. سپس رنگ متوسط را استفاده کنید و آن را به چین‌های پلک و خط پلک ضربه بزنید. حالا با همان برس، تیره‌ترین رنگ را تنها به  خط بالای پلک اضافه کنید. یک مقدار سایه براق نزدیک استخوان ابرو یا کنار مجرای اشکی  سایه شمارا بسیار زیبا می‌کند.
برای واضح کردن سایه چشم تیره، از یک مداد چشم مشکی در بالای مژه‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید خط را واضح یا محو بکشید. همچنین می‌توانید زیر پلک پائین نیز خط بکشید. البته این خط چشم، در این آرایش چشم تا حد زیادی محو می‌شود. سپس کارتان را با دولایه ریمل زدن، رژ گونه سرخ یا برنزه و رژلبی ملایم تمام کنید.

فیلترها
Sort
display