جستجو

اخبار

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

سه شنبه, 12 آبان,1394

کرم چشم یکی از مهم‌ترین مرحله‌های روزمره در مراقبت از پوست است. کرم دور چشم، پف‌های زیر چشم را از بین برده و سیاهی‌های دور چشم را کمرنگ‌تر و روشن‌تر می‌کند و در مجموع شمارا بیدارتر و سرحال‌تر و جوان‌تر نمایان می‌سازد. حال ببینیم روش صحیح برای استفاده از کرم دور چشم چیست و چگونه تاثیر بیشتری از کرم دور چشم خود خواهیم دید.

1-  حتما و فقط با انگشت انگشتری کرم دور چشم بزنید. ممکن است بارها این نکته را شنیده باشید اما به حدی این مطلب مهم است که ما در اولین قدم تاکید بر استفاده از انگشت انگشتری داریم زیرا این انگشت کمترین قدرت را دارد و پوست شمارا کمتر فشار داده و کمتر می‌کشد.

2-  از پایین‌ترین نقطه پلک پایین تا زیر استخوان ابرو را با نقاط بسیار کوچک کرم بزنید. اکثرا گمان بر آن دارند که تنها زیر چشم نیاز به کرم دور چشم دارند اما این باور کاملا اشتباه است. پوست دور تا دور چشم شما به حدی نازک و لطیف است که همه‌جای آن نیاز به مراقبت و تغذیذ دارد.

کرم را دور چشمتان نمالید. آنقدر با انگشت انگشتری دور تا دو.ر آن را ضربه بزنید تا احساس کنید کل آن جذب شده و به طور یکنواخت رو پوستتان نشسته است. تاکید می‌کنیم که در حین استفاده از کرم، از کشیدن و فشار آوردن به پوست جلوگیری کنید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display