جستجو

اخبار

سه عطر با رایحه ساحل

شنبه, 23 خرداد,1394

در مورد رایحه ساحل ممکن است عاشق بوی شن و ماسه باشید و یا رایحه دریا برای شما دل‌انگیز باشد، بسیاری از تولیدکنندگان عطر و ادکلن تلاش کرده‌اند تا این رایحه را بازسازی کرده و تجسم خاطرات شیرین ساحل را برای شما آسان‌تر کنند. عطر و ادکلن های بسیار زیادی در بازار موجود است که این بو را دارا هستند اما برخی از آن‌ها موفق‌تر از باقی عمل کرده و این رایحه را بدون بوی گیاهان دریایی و لجنی که ناخوشایند است در اختیار شما قرار می‌دهند.

این رایحه‌ها را امتحان کنید و هرکدام که به سلیقه شما نزدیک‌تر است برای خود برگزینید تا در لابه‌لای گرما شدید تابستان از رایحه مفرح آن لذت ببرید و همچنین همواره دریا را در یک شیشه کوچک همراه خود داشته باشید، حتی زمانی که پشت میز کار خود و یا در بلندای یک کوه و دور از دریا هستید.

 

Hermes Eau Des Merveilles - عطر هرمس اودی مغوی

با رایحه ابتدایی قدرتمند چوبی که همراه با پرتغال و لیمو است، این عطر مطمئناً بهترین انتخاب شما برای حس کردن گرمای ساحل و تماس آفتاب با پوست شماست. در نت میانی هم فلفل صورتی و گل بنفشه شما را همراهی خواهند کرد و در ترکیبات و رایحه پایه صنوبر، سدر، بلوط و گیاه خس‌خس یادآوری بوی نمکین ساحل خواهند بود.

صفحه محصول: Hermes Eau Des Merveilles

 

Dior Dune - عطر دیگر دین

اگر به سواحل استوایی و گرمسیری علاقه‌مند هستید رایحه مدرن کلاسیک دیگر دین می‌تواند به‌راحتی شما را اغوا کند. نت ابتدایی آن شامل نارنگی، برگاموت و چوب گل رز بوده و بوی میانی آن سوسن و یاس، رز و یلانگ‌یلاگ است. رایحه پایانی آن شامل چوب صندل و بلوط، عنبر و نعناع و وانیل است.

صفحه محصول: Dior Dune

 

Giorgio Armani Acqua Di Gioia - عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جوایا

این عطر در نوع خود منحصربه‌فرد است چون رایحه دریا و شکوفه زار را همراه هم داراست و اگر شما می‌خواهید همزمان هردوی این بوها را داشته باشید بهترین انتخاب شما همین عطر خواهد بود. طراح این عطر از سواحل مدیترانه‌ای در کنار باغات میوه الهام گرفته و این نت را ساخته است. در بوی ابتدایی عطر تازه نعناع و لیمو همراه شماست و در رایحه میانی گل یاس و فلفل صورتی و گل صدتومانی آن‌ها را تعقیب می‌کنند و نت پایانی آن متشکل از شکر و لادن و سدر است.

صفحه محصول: Giorgio Armani Acqua Di Gioia

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display