جستجو

اخبار

سه مدل آرایش فصل در محل کار

پنجشنبه, 04 تیر,1394

دفتر هیات مدیره

به یکی از اجزای صورت خود یا لب‌ها یا چشمان جلوه دهید. مثلاً می‌توانید با زدن رژلب‌های رنگ روشن به لب‌ها، زیبایی بیشتری بدهید و چشمان خود را با سایه‌های کمرنگ برجسته‌سازید. اگر رنگ قرمز، بیش‌ازحد برایتان روشن است، می‌توانید از رنگ‌های آلویی و یا بنفش کمرنگ استفاده کنید.

وقت مهمانی شام

وقت اضافه یا غذاخوری به شما اجازه می‌دهد تا به بر و روی خود، نمای بیشتری دهید. با استفاده از یک خط چشم، انتهای چشمان خود را پررنگ کنید و خطی در امتداد آن تا گوشه چشم خود بکشید. از یک برق لب صورتی هم استفاده کنید تا کارتان را به پایان برسانید.

وقت نهار

یک رژ گونه هلویی به بعدازظهر کسل‌کننده‌تان، طراوت می‌بخشد. با استفاده از یک مداد لب متناسب بارنگ رژتان،دور لبتان خط لب بکشید و داخل آن را با یک رژ لب مات کرمی با همان رنگ پرکنید. می‌توانید از رنگ‌هایی مثل صورتی کمرنگ، هلویی یا قهوه‌ای کمرنگ استفاده کنید. دور چشم خود را با خط چشمی نازک بکشید و دنباله آن را خیلی بلند نکنید.

بایدها و نبایدها

در محیط‌های کار دفتری از رنگ‌های طبیعی و خنثی استفاده کنید.

در استفاده از رنگ‌ها و پودرها زیاده‌روی نکنید.

رژ گونه‌های رنگ رزی و یا زردآلویی استفاده کنید و رنگ‌هایی مثل آبی نیلی، قهوه‌ای‌ها و خاکستری گزینه‌هایی مناسب برای سایه و خط چشمتان خواهد بود.

از رنگ‌های زرد و یا بنفش استفاده نکنید چراکه باعث می‌شود دندان‌هایتان زرد نشان داده شوند.

از کرم پودر پایه به حداقل میزان ممکن،استفاده کنید.

برای داشتن چهره‌ای گیرا، ریمل را فراموش نکنید و قبل از اینکه پایتان را بیرون بگذارید بافرمژه، مژه‌های خود را فر کنید.

دستگاه‌های تهویه مطبوع محیطی،پوست را هیدراته می‌کنند پس حتماً کرم‌های مرطوب‌کننده لب و دست خود را در کیفتان قرار دهید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display