جستجو

اخبار

شرکت باس، جرارد باتلر را به عنوان چهره تبلیغاتی ادکلن باس باتلد معرفی کرد

پنجشنبه, 03 مهر,1393

شرکت "هوگو باس"(Hugo Boss) در یک رویداد رسانه‌ای جهانی در لندن جرارد باتلر بازیگر مطرح سینما را به‌عنوان جدیدترین چهره تبلیغاتی این برند برای ادکلن "باس باتلد"(BOSS BOTTLED) معرفی کرد.

 

 

 

باتلر به یک گروه منحصربه‌فرد از چهره‌های تبلیغاتی ادکلن‌های باس ملحق خواهد شد و به‌طور انحصاری در کمپین جدید تبلیغاتی تلویزیونی و چاپی این برند ظاهر می‌شود. به گفته باتلر "برای من این افتخار بزرگی است که یک سفیر تجاری برای یک برند شناخته‌شده لوکس مثل باس نامیده شوم". او در ادامه می‌گوید "من همیشه دیدگاه کلاسیک و مدرن این برند را که به‌شخصه سعی در به کار بردن آن در سبک شخصی خود دارم، تحسین کرده‌ام و ادکلن باس باتلد حقیقتاً آن ماهیت مسحورکنندگی را که همه مردان به‌راحتی می‌توانند در زندگی روزمره خود ترکیب کنند، در خود دارد".

مدیر بازاریابی جهانی شرکت باس، آقای "گیوم تاردی"(Guillaume Tardy) می‌افزاید: "با سابقه سخت‌کوشانه و درخشانی که آقای جرارد باتلر در راه رسیدن به موفقیت پیموده‌اند پیوستن ایشان به شرکت هوگو باس به عنوان سفیر تجاری ادکلن باس باتلد افتخار بزرگیست". وی در ادامه افزود "باس باتلد به این باور وفادار خواهد بود که موفقیت نصیب مردانی می‌شود که افسار زندگی را با اعتمادبه‌نفس در دست می‌گیرند. جرارد باتلر همان مرد است، جاده موفقیت او یک مسیر ثابت و پویاست که وی همواره با اعتمادبه‌نفس در آن قدم برداشته است. ما برای همکاری با او بسیار هیجان‌زده هستیم."  کمپین جدید باس باتلد عهده‌دار اولین حضور باتلر به‌عنوان یک چهره تبلیغاتی برای ادکلن‌های مردانه است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در پاییز 2014 در سطح جهانی ارائه خواهد شد.

فیلترها
Sort
display