جستجو

اخبار

طرح ناخن‌ها ساده می‌شوند

شنبه, 06 تیر,1394

عمر طرح‌های شلوغ، به سررسیده است. دیگر آن طرح‌های سه‌بعدی، براق،  بغرنج، لاک‌های ترکی، گل‌ها و گلبرگ‌های چسباندنی روی ناخن‌هایتان را کنار بگذارید. در عوض خوب و شیک فکر کنید و از فرمولی ساده‌تر برای ناخن‌های زیبایتان استفاده کنید.
بله! طراحی بسیار ساده ناخن که نظر خیلی‌ها را جلب کرده است. تنوع این طرح‌ها که  در آن بستر ناخن از زیر لاک‌های متفاوت آشکار هستند، در حال حاضر به‌عنوان طرحی کره‌ای در بین آرایشگران رایج هستند. نه‌تنها این طرح‌ها بسیار شیک هستند، بلکه برای کشیدن آن‌ها وقت و دردسر کمتری لازم است. همچنین این طرح‌ها برای افرادی که تحمل ساعت‌ها نشستن یک‌جا برای کشیدن طرح ناخنشان را ندارند، مفید است. بسیار زیباست و فقط ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا طرح کامل شود درحالی‌که طرح‌های دیگر تقریباً ۴۵ دقیقه الی دو ساعت تا اتمام آن زمان می‌برد.
برای اینکه این طرح به‌درستی انجام شود، باید آن را دقیق و جزئی انجام دهید. تنها کافی است یک لاک بی‌رنگ به‌عنوان پایه بزنید و به آن خط، نقطه، اشکال گرافیکی یا انتزاعی و در آخر مواد تثبیت‌کننده اضافه کنید، همین! برای اینکه زیبایی بیشتری دهید، می‌توانید دورنگ متضاد اما جزئی را امتحان کنید. بهترین قسمتش این است که با تمام خطوط و اشکال، زیبا به نظر می‌رسد. ما این طرح‌های شیک را امتحان می‌کنیم. شما چطور؟

فیلترها
Sort
display