جستجو

اخبار

فواید رنگ موی ارگانیک

پنجشنبه, 31 اردیبهشت,1394

آیا تا به حال رنگ موی ارگانیک یا طبیعی را امتحان کرده‌اید؟ اگر بخواهید برنامه زیبایی‌تان را با محیط‌ زیست، سازگار کنید، شاید دوست داشته باشید که رنگ موی ارگانیک را به لیست محصولات مراقبت از مویتان اضافه کنید. اما در ابتدا باید بدانید که این رنگ، موهای شمارا چه شکلی خواهد کرد و چه احساسی به موهایتان می‌دهد؟
رنگ موی ارگانیک
احتمالاً از این موضوع تعجب نخواهید کرد اگر بشنوید که رنگ موهای فعلی، درواقع ارگانیک یا طبیعی نیستند. برای تغییر رنگ مو به‌طور کامل، رنگ باید حاوی مقداری مواد شیمیایی مهاجم باشد. بااین‌حال رنگ موهای ارگانیک، پارافنیل اندیامین یا PPB کمتری دارند و ممکن است کاملاً بدون آمونیاک باشند.
فواید رنگ موی ارگانیک
هنگام استفاده از رنگ موی ارگانیک، پوست سر شما، دچار سوزش نمی‌شود و چشمانتان اشک نمی‌آید شما به خاطر بوی قوی که رنگ موهای عادی دارند، کلافه نخواهید شد. همچنین ممکن است رنگ موهای ارگانیک به‌اندازه سایر رنگ‌ها به موهایتان آسیب نرسانند.
رنگ موهای خانگی
شما می‌توانید با استفاده از موادی که در خانه‌دارید یا می‌توانید به‌راحتی بخرید، رنگ مویتان را تغییر دهید. بااین‌حال ممکن است تغییر رنگ موی شما، سریع و آنی نباشد. درواقع شاید چند ماه طول بکشد تا رنگ مو، واقعاً تغییر کند.
یک راز قدیمی متعلق به جنوب کالیفرنیا برای افزایش رگه‌های مو و روشن کردن موهای شما، استفاده از آب‌لیمو است. آب‌لیمو را روی موهایتان بریزید و برای باغبانی یا هر کار دیگری که دوست دارید، زیر آفتاب بمانید. کار دیگر این است که یک فنجان آب‌لیمو و سه فنجان چای بابونه را باهم مخلوط‌کنید، این مخلوط را روی سرتان بمالید و بیرون بروید. می‌توانید برای نتیجه‌گیری سریع‌تر، این کار را چند بار در هفته تکرار کنید.
آیا ترجیح می‌دهید موهایتان کمی قرمز باشند؟ آب چغندر و آب هویج را به نسبت‌های مساوی باهم مخلوط‌کنید. این مخلوط را روی موهایتان پخش‌کنید و اجازه دهید که به مدت یک ساعت بماند.
سایه‌های قهوه‌ای چطور؟ قهوه باقی‌مانده از صبح را نگه‌دارید. بعدازاینکه سرد شد، آن را روی موهایتان بریزید و اجازه دهید که به مدت ۱۵ دقیقه خیس بخورد. ضمناً قهوه شما نباید حاوی شیرین‌کننده و خامه باشد.

فیلترها
Sort
display