جستجو

اخبار

مدل مدرن کوتاهی مو به سبک خرد

یکشنبه, 10 خرداد,1394

آیا برای به‌روز کردن ظاهر خود به دنبال کوتاهی مو به سبک‌خرد هستید؟ برای متفاوت بودن، یک سبک جدید و تازه را امتحان کنید.
سبک‌های مختلف موی خرد
مدل موی خرد در سال ۱۹۷۰ به‌عنوان یک سبک به وجود آمد اما پیچ‌وتاب‌های جدید بر روی مد زودگذر قدیمی، این مدل مو را جذاب نگه‌داشته است. این تکه‌ی Y شکل بلند یا کوتاه است و می‌تواند تقریباً بر هر نوع مدل مویی انجام شود:

موی کوتاه: یک حلقه‌ی بلند با انتهایی که با تیغ کوتاه شده، عالی به نظر می‌رسد. مقداری از موی چتری بلند را کوتاه کنید که بتواند بر روی پیشانی، از یک سمت کنار زده شود. برای مدل موی خرد بسیار کوتاه، برای بالا بردن و جدایی، از مقداری موس استفاده کنید.
موی متوسط: مدل موی متوسط خرد با لایه‌های بلند و کوتاه، بهتر به نظر می‌رسد. انتهای مواج، می‌تواند به قاب چهره شما زاویه ببخشد. برای یک ظاهر خیلی مدرن شما می‌توانید موی خود را از میانه‌ی سر، فرق بازکنید، و یا برای ظاهری امروزی آن را به‌صورت کج از یک سمت فرق بازکنید.
موی بلند: موی خرد بلند با چتری، عالی به نظر می‌رسد. موی چتری را به‌گونه‌ای کوتاه کنید که فقط ابرو شما را لمس کند. لایه‌های بلندی را درست کنید که هنگام صاف کردن با اتو، ظاهر بهتری داشته باشد. آن‌ها به‌راحتی به شکل موج‌های طبیعی خشک می‌شوند و یک‌راه آسان برای تغییر روزانه چهره‌تان است.
موی نازک: مدل موی خرد برای موهای نازک عالی است زیرا به آن حجم می‌بخشد. لایه‌های سبک در بالا می‌توانند به‌گونه‌ای آرایش شوند تا پرپشت‌تر از آن چیزی که درواقع هستند، به نظر برسند. از یک حجم دهنده استفاده کنید و موهای سرخود را به حالت وارونه سشوار کنید.

موی ضخیم: در مقابل اگر شما با گیسوان ضخیم دست‌وپنجه نرم می‌کنید، می‌توانید بسیاری از لایه‌ها را نازک‌کنید. از بسیاری از لایه‌هایی که در بالای سرخود انباشته‌اید، چشم‌پوشی کنید اما به‌جای آن، لایه‌های بلند مواج را امتحان کنید.
مو فر: موی مجعد و یا فر خرد، قطعاً جذاب و شیک است. موی مجعد را با موس نرم کنید، و یا با استفاده از اتو فرکننده، فرها را محکم کنید.
مدل مو موی خرد برای هر مو و هر شکل صورت مناسب است. آرایشگری را پیدا کنید که می‌داند چگونه لایه‌ها را به‌خوبی تیغ بزند و یا قیچی کند. مطمئن باشید که دقیقاً چیزی را که می‌خواهید، توضیح ‌دهید. مدل خرد برای کسانی که می‌خواهند مدل موهای متفاوت داشته باشند اما از تغییر بیش‌ازحد می‌ترسند، مناسب است. همچنین این مدل برای کسانی که می‌خواهند از موی بلند به موهای کوتاه با سبک جدید عالی تغییر شکل دهند، عالی است. علت هرچه که باشد آرایش موی خرد، جذاب و شیک می‌باشد. این مدلی است که به این زودی‌ها از مد نمی‌افتد.

فیلترها
Sort
display