جستجو

اخبار

مدل مناسب ریش برای هماهنگی با صورتتان

شنبه, 08 فروردین,1394

امروزه داشتن ریش، موردتوجه همه قرارگرفته است و داشتن مدل مناسب برای ریش‌هایتان، می‌تواند چهره‌ی شمارا کاملاً تغییر دهد.

استایل، تنها در مورد لباس نیست و می‌تواند قسمت‌های مختلف بدن را دربر گیرد. استایل های مختلفی برای ریش وجود دارد که با توجه به نوع چهره‌ی هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. در این مقاله مطالبی آورده شده است که شما بتوانید مدل ریش مناسب خود را شناسایی کنید.

صورت مربعی: افرادی که دارای صورت مربعی شکل هستند، باید مدلی را انتخاب کنند که صورتشان را گردتر نشان دهد و بهترین مدل برای آن‌ها، ریش‌های مرتب و کوتاه نزدیک به‌صورت خواهد بود. سعی کنید مدل موی خود را با ریشتان هماهنگ کنید. به‌عنوان‌مثال موهای نسبتاً کوتاه می‌تواند مناسب باشد.

صورت گرد: افرادی که دارای صورت گردی هستند بهتر است از مدلی استفاده کنند که صورت آن‌ها را کشیده‌تر و بیضی مانند نشان دهد.ریش فرانسوی سنتی، می‌تواند مناسب باشد.این افراد باید از خط ریش پرهیز کنند و به ریش‌هایشان برش‌های تیز بزنند.

صورت‌های مثلثی: افرادی که دارای صورت مثلثی شکل هستند درواقع چانه‌ای نوک‌تیز دارند و بهتر است از مدلی استفاده کنند که چانه‌ی آن‌ها را گردتر نشان دهد. بلند کردن ریش به‌طور کامل، می‌تواند برای آن‌ها مناسب باشد. این روش، فک شمارا بزرگ‌تر نشان داده و از نوک‌تیزی چانه می‌کاهد.

 

منبع

فیلترها
Sort
display