جستجو

اخبار

مدل موهای ساده و آسان برای محل کار

یکشنبه, 20 اردیبهشت,1394

زمان کمتری را برای آماده شدن هنگام صبح صرف کنید. اینجا چند مدل موی ساده برای خانم‌های شاغل آورده شده است.
مدل موی مواج: شب قبل موهایتان را بشورید و نرم‌کننده بزنید. به‌هیچ‌وجه موهایتان را شانه نزنید. صبح که از خواب بیدار شدید به‌وسیله‌ی انگشتانتان کمی موهایتان را مچاله کنید. بدون استفاده از شانه، فرها را مرتب کنید. این مدل مو برای کسانیکه موهایشان کمی فردارد، مناسب است.

مدل موی مصری جلو بلند: این مدل مو برای کسانی‌که موهای صاف و کوتاهی دارند مناسب است. موهایتان صبح بشورید و نرم‌کننده بزنید و سپس صبر کنید تا موهایتان کاملاً خشک شود. با استفاده از یک برس پردندانه موهایتان را به‌طور وارونه برای وارد شدن هوا در آن شانه کنید. این کار مانند سشوار عمل خواهد کرد و موهایتان راپر حجم‌تر جلوه خواهد داد.

مدل موی مصری جلو بلند: این مدل مو برای کسانی‌که موهای صاف و کوتاهی دارند، مناسب است. موهایتان را در صبح بشورید و نرم‌کننده بزنید و سپس صبر کنید تا موهایتان کاملاً خشک شود. با استفاده از یک برس پردندانه، موهایتان را به‌طور وارونه برای وارد شدن هوا در آن شانه کنید. این کار مانند سشوار عمل خواهد کرد و موهایتان راپر حجم‌تر جلوه خواهد داد.

مدل بافت از بالا: اگر موهای متوسط یا بلند و صاف دارید، کار را با برعکس شانه زدن موهایتان آغاز کنید. سر آن را با کش ببندید و شروع به بافتن موهایتان کنید. می‌تواند مدل مو، تیغ ماهی یا بافت معمولی باشد. زمانی که به انتها رسیدید، دوباره آن را به‌وسیله‌ی یک کش ببندید.از اینکه انتهای مو خیلی کوتاه نباشد، مطمئن شوید.

فیلترها
Sort
display