جستجو

اخبار

مدل مویی ساده و سریع برای ساقدوش عروس

شنبه, 25 بهمن,1393

فصل عروسی به‌سرعت در حال نزدیک شدن است و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم شما به‌عنوان ساقدوش عروس آمادگی کامل را داشته باشید. و این بدان معناست که شما برای آماده شدن برای بزرگ‌ترین روز زندگی دوستتان مشکلی با موهایتان نداشته باشید. 

اما مراحل آماده شدن موی شما به شرح ذیل است:
1- ابتدا موهایتان را خشک کنید و در همین حین نیز با استفاده از یک دستگاه مخصوص این کار دم موهایتان را کمی خم و شکست دهید. این خم در مراحل پایانی بستن مو به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی امکان تاب دادن و بستن مو را داشته باشید. (همه شما در هنگام بستن موهایتان با موهای کوتاه صاف که هیچ مدلی نمی‌گیرند مشکل داشته‌اید)
2- موی سرتان را از هر قسمتی که می‌خواهید از هم جدا کنید از فرق وسط باشد یا کج. ما در اینجا فرق وسط را انتخاب می‌کنیم برای اینکه دودسته موی به میزان مساوی خواهید داشت. (اما دودسته مو با حجم متفاوت بزرگ‌تر و کوچک‌تر نیز زیبا خواهد بود) فرق را تا انتهای سرتان باز کنید تا مویتان دودسته کاملاً جدا شود. یک دسته از موهایتان را گیس ببافید و دم ان را با کش ببندید.
3- سمت دیگر مویتان را نیز گیس ببافید ولی جهت پیچ موها خلاف جهت موی سمت دیگر باشد. دم مویتان را با کش ببندید.
4- گیس موی سمت چپتان را برداشته و به سمت راست ببرید. دم مویتان را کمی خم کنید و در میان گیس سمت راست با کمک یک سنجاق مو ثابت نمایید. برای انجام این کار دم مویتان را خم کنید و در قسمتی از گیس طرف مقابل که احساس راحتی می‌کنید آن را به گیس طرف مقابل متصل کنید. نوارهای گیس مو بخش عمده‌ای از دم مو را پنهان خواهد کرد.
5- پس‌ازآن همین کار را برای گیس طرق مقابل نیز انجام دهید. مو را به سمت دیگر برده آن را خم کرده و با کمک سنجاق در میان گیس دیگر آن را ثابت نمایید.
6- دم گیس دوم را در نزدیکی پوست سرتان و در میان موهای گیس طرق مقابل با کمک سنجاق ثابت نمایید.
7- با کمک یک آینه دستی پشت و اطراف مویتان را چک کنید تا از مرتب بودن موهایتان اطمینان حاصل کنید.
8- با کمک اسپری حالت‌دهنده مو ، مدل موهایتان را ثابت نگه‌دارید.

درصورتی‌که حجم موهایتان کم است برای اینکه گیس‌هایی پرتر و بهتر و درنتیجه مدل مویی زیباتر داشته باشید از پودر مخصوص مو استفاده کنید. این محصول کمک می‌کند تا موهای شما کلفت‌تر و حجیم‌تر به نظر برسد.

فیلترها
Sort
display