جستجو

اخبار

مدل موی باب؛ پرطرفدارترین مدل موی سال ۲۰۱۶

یکشنبه, 06 دی,1394

مدل موی باب؛ پرطرفدارترین مدل موی سال ۲۰۱۶

در هفته‌های مد برگزار شده در اکثر شهر‌های تاثیرگذار در دنیای مد مانند پاریس، میلان، رم و نیویورک از مدل موهای بسیار زیادی برای سال ۲۰۱۶ استفاده شد که برجسته‌ترین آن‌ها را در تصویر مشاهده می‌کنید اما یکی از این مدل‌ها بیشتر از همه مورد توجه قرار گرفت.

مدل موی باب(Bob) که حدود ۱۰-۱۲ سال پیش نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته بود، در سال ۲۰۱۶ میلادی نیز دوباره بر روی کار خواهد آمد. همانطور که در بزرگترین عکس مشخص است، این مدل مو کوپی گرد دارد و کات آن از پشت به جلو بلند تر می‌شود. مدل موی باب در ۳ سایز کوتاه و متوسط و بلند و ۳ نوع صاف، مجعد و لایه لایه(Layer) مورد پسند است.

باب کوتاه در بلند‌ترین حالت از اندازه صورت تجاوز نمی‌کند و باب متوسط نیز در بلند‌ترین وضعیت به اندازه گردن خواهد بود اما باب بلند معمولا به اندازه شانه‌ها و یا کمی نیز بلند تر برش می‌خورد. این بلندی تا جایی باید باشد که کوپ گرد مو را از بین نبرد. اصولا مدل باب صاف و باب مجعد به یک صورت کوتاه می‌شوند که این مدل‌ّا به وسیله سشوار و یا فر کننده و اتوی مو آرایش می‌شوند اما باب لایه‌لایه نیاز به آرایشگری متبحر دارد تا همزمان با کات و کوپ باب، موهایتان را به صورت لایه‌لایه کوتاه کند.

به این نکته دقت کنید که برای افرادی با مو‌های نازک و کم پشت و خشک، مدل موی باب بلند مناسب نیست، زیرا به خوبی حالت نمی‌گیرند. و همچنین افرادی با موهای پر، مجعد و فر نیز از باب کوتاه کمتر استفاده کنند زیرا صورتشان را بیش از حد فر خواهد نمود.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display