جستجو

اخبار

مدل موی راحت تابستانه

سه شنبه, 19 خرداد,1394

اگر شما از موهای بلند خسته شده‌اید و به دنبال مدل موی تابستانه‌ای هستید که به‌راحتی بتوانید آن را مدیریت نمایید، بیشتر از این نگردید، ما برای شما چند مدل تابستانه داریم.

اگر موهای بلند دارید، احتمالاً عادت کرده‌اید که آن‌ها را مدل گوجه‌ای شلخته‌ای در بالای سرجمع کنید و از مزاحمتشان در امان باشید، علاوه بر مدل موی دم‌اسبی یا گوجه‌ای در بالای سر، مدل‌های مناسب دیگری هم برای روزهای گرم تابستان وجود دارند. به چند مدل مو نگاهی بیندازید و ببینید کدام مدل برای شما مناسب‌تر است.

مدل موی باب

این مدل هرگز از مد نمی‌افتد. برای سال‌ها افراد مشهور از این مدل استفاده کردند و بعید است به این زودی‌ها قرار باشد از دور خارج شود. ممکن است علت این ماندگاری، تنوع این مدل باشد. مدلی که می‌توانید با موهای بلند، کوتاه یا متوسط از آن استفاده کنید. می‌توانید موها را تیز و خورد کنید ، یا یک‌طرف از طرف دیگر بلندتر بگذارید تا حالت فانکی داشته باشد. سعی نمایید پشت مو راکمی کوتاه‌تر کنید تا دو طرف موها با زاویه به سمت پایین بیایند. در این مدل، موها از گردن دور می‌شود و به این طریق از گرمای تابستان درامانید.

مدل مردانه

نظر شما در مورد موهای بسیار کوتاه چیست؟ البته شاید نه خیلی، اما می‌توانید برای مردانه‌تر به نظر آمدن، یک برش سریع به سمت سر بزنید این مدل به‌اندازه کافی کوتاه هست که شما نگران مرتب نمودنش نباشید و بتوانید به‌محض بیدار شدن به دنبال برنامه‌های روزانه بروید.

صاف و براق

چرا فقط موهایتان را عقب نزنید و از یک هد بند مد روز استفاده نکنید؟ اگر موهای چتری دارید، این بهترین راه هست تا زمانی که بیرون و زیر آفتاب داغ هستید موها را از صورت خود دور کنید. حتی اگر چتری هم نداشته باشید، می‌توانید با استفاده از یک هد بند یا سنجاق‌سر تزئینی از این حقه استفاده کنید. دو طرف موها را با سنجاق بالا ببرید و از اسپری مو برای به حداقل رساندن پرواز و نامنظمی موها استفاده کنید.

تابستان، زمان بی‌خیالی است و شما نباید نگران مدل موهای خود باشید. یکی از مدل‌های جالب و راحت گفته‌شده در بالا را امتحان کنید تا دیگر نگران اینکه موهای شما چه حالتی دارند، نباشید و بتوانید از خورشید لذت ببرید.

فیلترها
Sort
display