جستجو

اخبار

مزایای استفاده از محصولات موی ارگانیک

سه شنبه, 12 خرداد,1394

محصولات موی ارگانیک دیگر فقط برای یک دسته افراد خاص نیست. همان‌طور که جوامع مختلف، بیشتر نگران مسائل زیست‌محیطی شده‌اند، مردم در حال خرید محصولاتی هستند که در مجموع، بیشتر به محدود کردن دریافت مواد شیمیایی و یا آلودگی کمک می‌کند. اگرچه محصولات موی ارگانیک منافع آشکار سازگار با محیط‌ زیست دارد، بااین‌حال مزایای پیچیده‌تری نیز دارد.

مزیت آن برای محیط‌زیست
این‌یک واقعیت اساسی است که هرچه شما بیشتر به پردازش و تغییر مواد بپردازید، انرژی بیشتری را هدر داده و آلودگی بیشتری تولید می‌کنید. این‌یکی از مزایای بزرگ محصولات مراقبت از موی ارگانیک است. ازآنجاکه در مواد تشکیل‌دهنده محصولات ارگانیک از مواد شیمیایی استفاده نمیشود، با طبیعت سازگارتر است و آسیب کمتری به محیط‌زیست وارد می‌کنند. همچنین آن‌ها در محل‌های دفن زباله، بهتر قابل‌تجزیه می‌باشند و برای حیوانات آبزی و خشکزی، امن‌تر هستند.

مزیت آن برای سلامت شخصی
محصولات موی ارگانیک با صرف‌نظر کردن از مواد شیمیایی، برای بدن شما بهتر هستند. هر چیزی که شما به پوست خود مالیده و یا موی خود را با آن مالش می‌دهید، داخل بدن شما می‌شود. حتی نرم‌کننده مو می‌تواند بر روی پوست شما باقی بماند. خوب یا بد، این باقی‌مانده مملو از مواد شیمیایی، توسط بدن پردازش می‌شود. اثرات کلی این مواد شیمیایی در بدن ما همان چیزی است که علت مسائل بالقوه پزشکی می‌باشد.

مزیت آن برای سلامت مو
بدیهی است هر محصولی که شما روی موهای خود استفاده می‌کنید، برای موهای شما مؤثر است. این امر نه‌تنها برای زمانی کوتاه بلکه در درازمدت نیز صحت دارد. اگرچه جدیدترین محصول موی شیمیایی ممکن است در کوتاه‌مدت درخشش و یا حلقه‌ای در موی شما ایجاد کند، معمولاً استفاده منظم باعث آسیب طولانی‌مدت می‌شود. بااین‌حال، محصولات موی ارگانیک از عناصر سخت جلوگیری می‌کند، و موهای شما به‌تدریج تغذیه سالمی دارد و به سالم‌ترین حالت خود می‌رسد.

استفاده‌ی محصولات ارگانیک در دوران بارداری بهتر است
اگر شما باردار هستید، همیشه باید با یک پزشک در مورد مزایای بالقوه و مشکلات محصولات روزانه مشورت کنید. همان‌طور که محصولات موی ارگانیک، محصولات طبیعی‌تری برای مراقبت‌های شخصی می‌باشند، معمولاً انتخاب سالمی برای زنان باردار هستند. با کاهش تعداد مواد شیمیایی مضر و حساسیت زاهای بالقوه، این محصولات به حفظ امنیت مادر و نوزاد کمک می‌کند.

بهتر است در خانه درست شود
که هرکسی تاکنون سعی در درست کردن محصول مدرن مو در خانه را داشته است، می‌داند که این امر دشوار است اما غیرممکن نیست. بااین‌حال محصولات مراقبت موی ارگانیک ساده و ارزان را خودتان درست کنید. آن‌ها معمولاً نیاز به یک مقدار متوسط از مواد تشکیل‌دهنده دارند که به‌راحتی قابل خریداری هستند و به شیوه‌ای ساده ترکیب می‌شوند.

فیلترها
Sort
display