جستجو

اخبار

مهم‌ترین نکات برای داشتن ناخن‌هایی زیبا

سه شنبه, 21 بهمن,1393

شما کجا ناخن‌هایتان را درست کردید؟
همیشه این سؤال باعث می‌شود تا به شما حس خوبی دست بدهد مخصوصاً اگر خودتان به ناخن‌هایتان رسیدگی کرده باشید. راز اینکه رسیدگی به ناخن‌هایتان در منزل و توسط خودتان نتیجه‌ای بهتر از سالن زیبایی دارد در چیست؟ مانند هر محصول دیگری برای داشتن ناخن‌هایی خوب در قدم اول باید از مواد اولیه خوبی برخوردار باشید. در ادامه به توضیح این مسئله می‌پردازیم:
پایانی صاف
ناخن‌ها به‌صورت کامل سطحی صاف و یکدست ندارند. مواد اولیه کاشت ناخن هرگونه شیار بر روی ناخن شما را پر می‌نمایند درنتیجه در پایان شما ناخن‌هایی صاف‌تر و براق‌تر خواهید داشت.
ماندگاری بیشتر
به نظر می‌رسد مانیکورهای آٰرایشگاه ماندگاری بیشتری دارند حتی زمانی که آٰرایشگر شما از براق‌کننده ناخن خودتان استفاده می‌کند. این به خاطر آن است که استفاده از ماده اولیه باکیفیت سبب می‌شود تا براق‌کننده ناخن ماندگاری بهتری داشته باشد. در این حالت می‌توانید ماده اولیه را همچون چسب تصور کنید.
محافظت‌کننده از ناخن‌ها
رنگ‌های موردعلاقه لاک ناخن شما بادمجانی و رنگ‌های کبود است؟ شاید شما هم دقت کرده باشید که این رنگ‌های تیره تا مدتی بعد از لاک زدن و حتی پاک کردن لاک بر روی ناخن شما می‌ماند . ماده اولیه خوب برای مانیکور کردن ناخن از ناخن شما در برابر این رنگ‌های پررنگ محافظت می‌کند.
بنابراین برای داشتن ناخن‌هایی زیبا و مانیکوری خوب هرگز استفاده از ماده اولیه باکیفیت بالا را فراموش نکنید.

فیلترها
Sort
display