جستجو

اخبار

میکرودرم ابریژن؛ روشی برای روشن‌تر شدن پوست

یکشنبه, 29 آذر,1394

میکرودرم ابریژن؛ روشی برای روشن‌تر شدن پوست

تمام تلاشی که ما در نگاه‌داری از پوستمان می‌کنیم برای داشتن پوستی سالم‌تر و شفاف‌تر و به تبع آن روشن‌تر است. در این مطلب میخواهیم آنچه شما برای داشتن پوستی روشن‌تر و شفاف‌تر با روش "میکرودرم ابریژن" باید بدانید را برایتان بازگو کنیم.

آخرین متد پاکسازی و روشن سازی پوست "میکرودرم ابریژن" نام دارد که از پیلینگ‌ها و لایه‌رداری‌های شیمیایی یک پله بالاتر بوده و بروز تر است. پیلینگ‌های شیمیایی تا حدود زیادی مفید هستند و حتی دیده شده که افراردی با مشکلات پوستی جوش و آکنه، پس از انجام یک دوره از این روش، سلامت پوست خود را باز یافته‌اند. قبل از روش میکرو ابریژن، روش ابریژن معمولی بوجود آمد که برای بسیاری مفید بود اما به دلیل قدرتمند بودن این روش، ممکن بود برای افرادی با پوست حساس مضر باشد و یا به مرور زمان پوست‌های معمولی را دچار حساسیت بکند. اما با ایجاد متد میکرو ابریژن این مشکل بر طرف شد و طی ۵ الی ۱۲ جلسه، نتیجه بسیار قابل توجهی برای اکثر کسانی که از این روش استفاده کردند بدست آمد.

باید بدانیم که هریک از روش‌های پیلینگ، ابریژن و میکرو ابریژن چه تفاوت‌های با یکدیگر دارند، باید بگوییم که تفاوت در عمقی‌ست که هریک از این روش‌ها تاثیر خود را به‌جای میگذارند. روش پیلینگ فقط روی لایه بیرونی پوست تاثیر دارد و روش ابریژن به درونی‌ترین لایه‌ها نفوذ می‌کند اما این روش اندکی دردآور است. باید این را هم بگوییم که روش میکرو ابریژن از باقی روش‌‌های بیان شده و همچنین روش لیزر‌های IPL به صرفه‌تر و ارزان‌تر است.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display