جستجو

اخبار

نکاتی برای آرایش سریع

دوشنبه, 04 اسفند,1393

در این دنیای پرشتاب، اکثر خانم‌هایی که باید کارهای بیرون یا داخل خانه را انجام دهند، زمان بسیار کمی برای خودشان دارند. در اینجا چند راهنمایی آورده‌ایم که تنها در چند دقیقه، ظاهر شما را فوق‌العاده می‌کند:

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای تغییر ظاهر، تغییر دادن رنگ لب‌هایتان است. قبل از استفاده از یک رژ لب روشن یا پررنگ، کمی کانسیلر روی لب‌هایتان بزنید. این کار، دندان‌های شما را روشن می‌کند و لب‌هایتان را پرتر نشان می‌دهد. همچنین کانسیلر به رژ لب کمک می‌کند که مدت بیشتری روی لب، ماندگاری داشته باشد.

صورتتان را‌ های لایت و کانتور کنید. این کار، ظاهر شما را به‌شدت تغییر می‌دهد. برای اینکه ویژگی‌های صورتتان را بهتر معلوم کنید، از یک زیرساز استفاده کنید.

نکته‌ی سریع دیگر، استفاده از یک خط چشم رنگ روشن برای چشم‌هایتان است. برای دراماتیک کردن چشم‌هایتان می‌توانید از سایه‌های متالیک استفاده کنید.

اگر چشم‌هایتان بعد از یک روز کاری طولانی، خسته و بی‌روح هستند، این ترفند زیبایی را امتحان کنید: کمی کانسیلر زیر چشم‌هایتان بمالید و آن را به‌خوبی پخش کنید. سپس از یک سایه چشم براق و ریمل بلند کننده‌ی مژه استفاده کنید. برای زیباتر کردن چشم‌هایتان از یک خط چشم‌سفید استفاده کنید.

فیلترها
Sort
display