جستجو

اخبار

نکاتی برای آرایش سریع (قسمت اول)

یکشنبه, 17 آبان,1394

گاهی اوقات پیش می‌آید که دیر از خواب بیدار می‌شویم یا زمان کافی برای انجام تمام مراحل آرایشمان را نداریم. در این مطالب قصد آن را داریم تا نکاتی را برای آرایش سریع را برای شما بگوییم.

-          از خواب دیر بیدار شده‌اید و فرصت برای انجام آرایش لایه‌به‌لایه همیشگی خود را ندارید. به جای همه آن مراحل یک پودر برنزه کننده بردارید و با یک شُت پهن بزرگ صورت خود را برنز کنید تا صورتتان درخششی گرم داشته باشد. سپس یک فرچه کوچک سایه چشم بردارید و میزان بیشتری پودر برنزه کننده روی گونه‌هایتان بزنید. با همان فرچه سایه میزان بیشتری روی پلک بالا و ابروهایتان بزنید. برای جلوه بیشتر اندکی از پودر برنزه کننده را روی لبهایتان بزنید و سپس روی آن‌ها برق لب مورد علاقه‌‌تان را بزنید. از آرایش پرجلوه برنزه خود لذت ببرید.

-          رنگ‌های طبیعی اشتباهات آرایشی را کمتر نمایش می‌دهند. پس اگر وقت برای آرایش کردن نداشتید سعی کنید از رنگ‌های پررنگ استفاده نکنید. رنگ‌های قهوه‌ای، کرم، بژ، شنی(Sand)، رز بژ و امثال اینها بهترین رنگ‌ّای آرایشی برای اوقاتی‌ست که فرصت کافی برای آرایش نداریم. چند بار رنگ‌ّای متفاوت اما طبیعی را امتحان کنید تا رنگ مناسب برای پوستتان را پیدا کنید تا زمانی که عجله دارید قدرت تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

-          هیچ چیز به اندازه مژه‌های ریمل خورده شما را سرحال و قبراق نشان نخواهد داد. اما ریمل زدن در هنگام عجله هم وقت گیر است هم خطرناک، زیرا ممکن است به چشممان آسب وارد کنیم. توصیه می‌کنیم که از مژه‌های مصنوعی استفاده کنید. مژه مصنوعی حالت خود را از دست نمی‌دهد و بدون درد تا مدت‌ها همراه شماست. حداقل طول عمر مژه مصنوعی که درست و دقیق و با مواد خوب چسبانده شده باشد ۲ ماه است، پس شما ۲ ماه از زدن ریمل فارغ خواهید بود اما اگر وقت داشتید هم میتوانید از ریملتان استفاده کرده و از مژه‌ّای بلند و حجیم خود لذت ببرید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display