جستجو

اخبار

نکاتی برای آرایش سریع (قسمت دوم)

دوشنبه, 18 آبان,1394

 

در مطلب قبل نکاتی برای آرایش سریع در زمان کوتاه و دریافت بهترین نتیجه بیان کردیم. امروز به ادامه همان مطلب در مورد آرایش ناخن ها، آرایش مو و مصرف دپودورانت‌ها می‌پردازیم.

-          تا زمانی که تصمیم ندارید به یک قرار ملاقات و یا مهمانی مهم بروید، زمان خود را برای پاک کردن و تصحیح لاک‌های لب‌پر شده خود هدر ندهید. بجای زدن لاک‌های رنگی و مدل‌دار و امثال آن‌ها، یک لاک بی‌رنگ ترمیم کننده و سفت کننده ناخن که حاوی مواد مغذی و معدنی برای ناخن است بردارید و استفاده کنید. این نوع لاک‌‌ها به دلیل بی‌رنگ بودن، در صورتی که لب‌پر شوند، خیلی نامرتب به نظر نرسیده و به مرور زمان با تقویت و تغذیذ ناخن، باعث درخشش و سلامت ناخن می‌شوند. کافیست هر ۴ یا ۵ روز یک‌بار این لاک‌ها را تجدید کنید و از ناخن‌های مرتب و شیک و زیبای خود لذت ببرید.

-          علت اصلی چرب و کثیف به نظر رسیدن مو‌ها، نماییست که مو‌های جلو و فرق سر به خود میگیرند، زیرا کل چربی کف سر جذب این موها می‌شوند و پس از چرب شدن، کثیفی محیط به آن‌ها چسبیده و نمایی غیر دلچسب به خود می‌گیرند. اگر زمان برای دوش گرفتن ندارید و احساس می‌کنید مو‌هایتان خیلی چرب است، موهای جلوی پیشانی و فرق سرتان را دسته کنید و زیر شیر آب آنها را بشویید و سشوار بکشید. تضمین می‌کنیم ظاهری درست مانند زمانی که دوش کامل گرفته‌اید خواهید داشت.

اصولا اکثر دئودورانت‌ها، چه اسپری باشند و چه رولی، ژلی یا صابونی همه در ابتدا خیس و نمناک هستند که این خیسی ممکن است در لباس‌های رنگ روشن و در بعضی اوقات رنگ تیره ایجاد لک بکند. معمولا زمانی معادل ۲-۳ دقیقه باید صبر کنید تا نم آن‌ها خشک شده و سپس لباس خود را به تن کنید. خب برای اینکه این ۲-۳ دقیقه را جلو بیوفتید، همان لحظه که دئودورانت را روی پوست زیربغل خود زدید، یک دستمال کاغذی بردارید و به همان محل بچسبانید. نم موجود باعث میشود تا دستمال چسبیده و شما به راحتی لباس خود را بدون نگرانی از لک شدن به تن کنید.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display