جستجو

اخبار

نکاتی برای آرایش سریع (قسمت سوم)

سه شنبه, 19 آبان,1394

به قسمت آخر راهکارهایی باری آرایش سریع می‌رسیم. در ۲ قسمت قبل روش‌هایی برای آرایش سریع صورت، چشم، ناخن، مو و همچنین استفاده سریع از دئودورانت صحبت کردیم. در این قسمت نیز دوباره در مورد خشک کردن مو و مرطوب نمودن صورت، پاک کردن آرایش و شستشوی صورت میپردازیم.

-          زمانی که موهایتان را سشوار می‌کشید. در اواخر کار که اندکی نم در موهایتان باقی مانده و چیزی تا خشک شدن فاصله ندارید. سشوار را خاموش کنید. مرطوب کننده‌تان را بردارید و به صورتتان بزنید. حال دستتان را که آغشته به مرطوب کننده است داخل موهایتان فرو ببرید و هر آنچه از مرطوب کننده روی دستانتان باقی مانده را به ساقه موهایتان بزنید. سشوار را دوباره روشن کنید و همزمان هم موهایتان را خشک کنید و هم صورتتان را. به این صورت هم سریعتر پوستتان آماده دریافت آرایش می‌شود و هم مرطوب کننده روی دستتان هدر نرفته و حال مو‌هایتان بهتر خواهد ماند.

-          به جای آنکه از ۲ محصول مختلف تونر و کوچک کننده منافذ برای شستشوی آرایش از صورتتان استفاده کنید، یک پاک کننده آرایش حاوی اسید سالیسیلیک تهیه کنید. اسید سالیسیلیک موجود در پاک کننده باعث شکستن و از بین رفتن سلول‌های مرده می‌شود و هم باعث پاک و تمیز ماندن حفره‌های پوستی می‌شود.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display