جستجو

اخبار

نکاتی برای آقایانی که موهایشان ریخته و یا در حال ریختن است

یکشنبه, 15 آذر,1394

نکاتی برای آقایانی که موهایشان ریخته و یا در حال ریختن است

ریزش مو در آقایان، به معنی به آخر خط رسیدن نیست. ازآنجایی‌که نمی‌توان از بروز آن جلوگیری کرد، استایل‌های مناسب و مد روزی برای این مشکل طراحی‌شده است. در این مقاله، تعدادی مدل مناسب برای شما در نظر گرفته‌شده تا دیگر نگران ریزش موهای خود نباشید.

مهم‌ترین مسئله این است که شما باید قبول کنید موهایتان در حال ریزش است. با داشتن نگرش درست، نیمی از مشکلات  حل خواهد شد. پس هیچ‌وقت سعی نکنید با کلاه‌گیس، سرخود را بپوشانید، زیرا راه‌های مناسب‌تری وجود دارد.

به‌جای بلند کردن موهای خود برای پنهان شدن بخش‌های بدون مو، آن‌ها را کاملاً کوتاه کنید. مدل موی کوتاه پسرانه، بهترین پیشنهاد است. اگر بخواهید سر خود را با موهای بلند پنهان کنید، مردم به جاهی خاصی ازسرتان نگاه می‌کنند و متوجه  کم مویی‌تان خواهند شد و این  مسئله، بسیار خجالت‌آور است. درواقع بیرون رفتن با سری طاس، ایده‌ی بهتری است.

اگر می‌خواهید از مدی به‌روزتر استفاده کنید، ما کلاه بیسبال را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کلاه‌ها یک مد جهانی محسوب می‌شوند و با هر نوع لباس غیررسمی همخوانی خواهد داشت.

بهتراست که بیشتر از لباس‌هایی با یقه‌ی گرد استفاده کرده و یقه‌های v شکل را فراموش کنید. در کل لباس‌های یقه‌دار برای شما مناسب‌تر خواهد بود. لباس‌هایی بارنگ روشن انتخاب بهتری هستند زیرا که جلب‌توجه بیشتری کرده و موهای شما، کم‌تر به چشم خواهد آمد و برعکس از لباس‌های تیره به‌هیچ‌وجه استفاده نکنید.

و در انتها برای داشتن استایلی بهتر می‌توانید از عینک‌های آفتابی نیز استفاده کنید. به همراه داشتن یک عینک آفتابی که با استایل شما همخوانی داشته باشد باعث جلب‌توجه افراد به عینک‌تان شده و همچنین اعتمادبه‌نفس شمارا بالا می‌برد.

نظر خود را مطرح کنید
فیلترها
Sort
display